سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باختیم اما مستحق باخت نبودیم و تیم بهتری نسبت به حریف بودیم، با این حال به آنها تبریک می‌گویم.

به گزارش مرور نیوز، برانکو ایوانکوویچ در پایان بازی دوستانه با شهرداری در مورد رفتار خبرنگاران اصفهانی با خودش در پایان بازی با ذوب آهن و فردی که در کنارش نشسته بود، گفت: آن فرد اعلام برنامه کرد. من فکر کردم او فردی از ذوب آهن باشد. چرا به من چیزی نگفتید؟ خبرنگاران اصفهانی تصمیم گرفتند سوالی نپرسند و این هم حقشان بود. ولی خبرنگاران تهرانی می‌توانستند سوال بپرسند.

وی در مورد شکست مقابل ذوب آهن گفت: در 38 بازی دومین باخت‌مان را گرفتیم و طبیعی است که باید اتفاق می‌افتاد. باختیم اما مستحق باخت نبودیم و تیم بهتری بودیم نسبت به حریف، با این حال به آنها تبریک می‌گویم. هرچند مستحق باخت نبودیم. فوتبال همین است و برای همین جذاب است. تماشاگران بازی خوبی دیدند اما ذوب آهن نیمه دوم  موقعیت از روی کرنر داشت ولی بازهم تکرار می‌کنم بردشان را به آنها تبریک می‌گویم. این شکست درسی برای ما بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد نظرات کارشناسان در مورد اینکه انصاری فرد گفته او پلن دیگری برای حمله نداشته و چرا فقط بازیکنان اصلی تیم ثابت هستند، گفت: بهترین‌ها بازی می‌کنند. روی نیمکت علیپور، نوراللهی ، صادقی را دارم همه بازیکنان خوبی هستند اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. بازیکنان جوانی مثل شهاب و احسان را داریم. نمی‌دانم مشکل کجاست. بخاطر اینکه نفرات اصلی بهتر از بقیه هستند بازی می‌کنند. ترکیب ذوب آهن را در دو بازی اخیر می‌دانید؟ من می‌دانم حتی یک بازیکن را عوض نکردند. تراکتورسازی هم یک بازیکن را تغییر نداد. گودرزی فقط جای آقایی مصدوم به میدان آمد. فلسفه من این است که تیم باید استانداردیزه شود. برخی مربیان فلسفه دیگری دارند. مفسران و تحلیل‌گران هم فلسفه خودشان را دارند.

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی دوستانه با تیمی مثل اتلتیکو مادرید یا تیم دیگر اروپایی در امارات گفت: بله در این مورد صحبت کرده‌ایم اما نمی‌دانیم هنوز شروع نیم فصل دوم چه زمانی خواهد بود. شنیدم تیم ملی قرار است به اردو برود اما گزارش رسمی‌اش را از باشگاه دریافت نکردم. خیلی خوب بود که بین دو نیم فصل 20 تا 25 روز استراحت می‌کردیم اما فقط 14 روز استراحت داریم. 10 ژانویه بازی‌ها را شروع می‌کنیم و همه تیم‌های اروپایی بعد از سال نو میلادی برای اردو به امارات می‌آیند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز