هافبک ساحل عاجی منچسترسیتی با اعلام این که سیتی‌زن‌ها برابر آرسنال با هوش عمل کردند، عنوان کرد مهم نیست که چه کسی در ترکیب ثابت قرار گیرد.

به گزارش مرور نیوز، منچسترسیتی یکشنبه شب موفق شد با نتیجه‌ دو بر یک آرسنال را شکست دهد و سه امتیاز ارزشمند مسابقه را به دست آورد.

سیتی در حالی توانست به این مهم دست یابد که چند تن از بازیکنان خود از جمله آگوئرو، فرناندینیو و غوندوگان را در ترکیب خود نداشتند، اما حضور یحیی توره آماده باعث شد تا سیتی زن‌ها بتوانند سه امتیاز ارزشمند این بازی را کسب کنند. توره بعد از پایان این مسابقه گفت‌: نمایش بی نقص و خوبی داشتیم. به این پیروزی نیاز داشتیم تا از جمع مدعیان قهرمانی دور نشویم. نیمه اول خیلی سختی برابر آرسنال داشتیم، اما رفته رفته بهتر شدیم و در نیمه دوم به آنچه که می خواستیم رسیدیم. من فکر می‌کنم با در نظر گرفتن تمام جریان مسابقه ما شایسته کسب برد در این بازی بودیم. در واقع باهوش تر از آرسنال عمل کردیم.

توره که در ابتدای فصل با بی مهری گواردیولا روبرو شده بود در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت‌: آرسنال همیشه تیم خطرناکی است و در این بازی روی ضد حملات برنامه‌ریزی کرده بود. حضور سانچس و والکات در دو گوشه زمین باعث شده بود تا آنها تیم خطرناکی باشند، اما ما نمره قبولی در خط دفاع گرفتیم. در نیمه دوم نیز استرلینگ قابلیت‌هایش را نشان داد. البته ما چند بازیکن اصلی خودمان را در اختیار نداشتیم. در سیتی مهم نیست که چه کسی بازی کند. مهم این است که ما بتوانیم پیروز شویم. خوشبختانه الان در رده دوم جدول رده‌بندی قرار داریم و ممکن است دوشنبه شب یک رده سقوط کنیم. لیگ برتر بسیار فشرده است و ما می‌خواهیم در پایان نیم فصل جزو تیم‌های مدعی باشیم. هنوز بازی‌های زیادی تا پایان باقی‌ مانده است.

سیتی دوشنبه هفته‌ آینده باید در هفته‌ ما قبل پایانی نیم فصل نخست برابر هال سیتی به میدان برود. اما در هفته‌ پایانی دیدار سختی برابر لیورپول خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز