سرمربی تیم ملی فرانسه اعتقاد دارد که هافبک تیمش به‌دلیل انتظارات زیادی که از او وجود دارد، تحت فشار قرار گرفته است.

به گزارش مرورنیوز، شروع دومین دوره بازیگری در منچستریونایتد برای پل پوگبا چندان قاطعانه نبوده و این در حالی است که خیلی‌ها از او به‌خاطر رقم نجومی قراردادش (89.3 میلیون پوند) انتظاراتی فراتر از این داشته‌اند. بازی ضعیف هافبک پیشین یوونتوس در بازی اخیر شیاطین سرخ برابر استوک‌سیتی که در آن موقعیت‌های مسلمی برای گلزنی را از دست داد، سبب شد که او بیش از پیش مورد انتقاد واقع شود و حالا او با این وضعیت به اردوی تیم ملی فرانسه رفته است تا برای این تیم در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 بازی کند.

دشان در یک کنفرانس خبری در کلیرفونتین به خبرنگاران گفت: پوگبا تیم باشگاهی‌اش را تازه تغییر داده است و به همین دلیل زمان نیاز دارد تا با هم‌تیمی‌های جدیدش هماهنگ شوند. از پوگبا همیشه انتظارات بیشتری وجود دارد و زمانی که او کاری معمولی انجام می‌دهد، برای مردم کافی نیست.

دشان ادامه داد: پوگبا کسی است که از او همیشه انتظار می‌رود در تمام بازی‌ها پاس گل بدهد. انتظارات از او بیش از اندازه زیاد است. پوگبا به نظر خودش وضعیت خوبی دارد. او می‌داند به دنبال چه چیزی است.

پوگبا که در یورو 2016 هم درخشش خاصی نداشت و نتوانست به خروس‌ها برای فتح این رقابت‌ها کمک کند، روز جمعه در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، همراه با تیم ملی کشورش برابر بلغارستان به میدان می‌رود و سه روز پس از آن هم در دیداری سخت‌تر روبه‌روی هلند قرار خواهد گرفت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز