به نظر می‌رسد طی چند روز آینده دو عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس جدا خواهند شد. قرار است اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی معرفی شوند.

به گزارش مرورنیوز، باشگاه پرسپولیس بعد از استعفای جعفر سمیعی فعلا مدیرعامل ندارد و مجید صدری به‌عنوان رییس هیات‌مدیره و سرپرست مدیرعاملی کار را برعهده گرفته است.

خبرهای دریافتی حاکی از آن است صدری تا زمان بستن پرونده کالدرون و دستیارش، اوساگونا و همین طور برگزاری مزایده برای تعیین اسپانسر فصل بعد در پرسپولیس خواهد ماند و قرار نیست مدیرعامل بعدی پرسپولیس قبل از این اقدامات معرفی شود.

با این حال قرار است در هیات‌ مدیره پرسپولیس تغییراتی صورت بگیرد و احتمالا بعد از دیدار آسیایی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان شاهد معرفی اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس خواهیم بود.

همان طور که می دانید با استعفای سمیعی از مدیرعاملی و هیات مدیره باشگاه، در حال حاضر صدری، فیاض، علیپور و مسجدی اعضای هیات‌مدیره هستند که به جز سمیعی و صدری، باقی نفرات نقشی در تامین منابلع مالی برای باشگاه نداشته اند.

شنیده می شود با این شرایط به احتمال زیاد تنها علیپور در هیات‌مدیره خواهد ماند و فیاض و مسجدی جای خود را به نفرات مورد نظر وزارت ورزش خواهند داد. ضمن این که هنوز مشخص نیست صدری با پایان مسئولیت سرپرستی اش در باشگاه خواهد ماند یا نه.

همان طور که پیش تر نوشته بودیم حسین خبیری و محمد آخوندی گزینه های هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هستند و به احتمال زیاد طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس نیز به این جمع اضافه خواهد شد. در صورت جدایی صدری پس از پایان دوران سرپرستی اش نیز حسین کلانی به عنوان عضو پیشکسوت شانس زیادی برای حضور در هیات مدیره دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز