نخستین نشست آسیب شناسی تیم های ملی شرکت کننده در پانزدهمین دوره مسابقات پارالمپیک ریو 2016 برپا می شود.

به گزارش مرور نیوز، جلسات کارشناسی و آسیب شناسی پارالمپیک ریو روز دوشنبه ششم دی برگزار خواهد شد.

نشست های کارشناسی در رشته های ورزشی نابینایان شامل فوتبال پنج نفره، جودو، دوومیدانی و در بخش تیم های ورزشی معلولین و جانبازان در رشته های دو ومیدانی، وزنه برداری، بسکتبال با ویلچر، تیراندازی، تیر اندازی با کمان و والیبال نشسته بانوان و آقایان به ترتیب از ساعت هفت صبح شروع می شود و تا ساعت بیست شامگاه  ششم دی ادامه خواهد داشت.

بهروز برجسته معاون ورزشی و قهرمانی کمیته ملی پارالمپیک پیرامون برپایی جلسات آسیب شناسی رشته های ورزشی شرکت کننده در پارالمپیک ریو گفت: کمیته ملی پارالمپیک همواره پس برگزاری مسابقات پارالمپیک و پارآسیایی جلسات کارشناسی را برگزار می نماید.

وی ادامه داد: در این راستا بررسی های فنی و ورزشی انجام می شود و در جلسات آسیب شناسی که با حضور روسای انجمن های ورزشی، مربیان تیم های ملی و کارشناسان ورزشی برگزار می شود، شاخص های مورد نظر به بحث و تبادل نظر گذاشته می شود.

معاون فنی کمیته افزود: با جمع بندی  نظرات کارشناسی در خصوص استفاده از تجارب مسابقات گذشته، با شناسایی نقاط قوت و تقویت آنها و برجسته کردن نقاط ضعف و حذف و جایگزینی آن؛ برنامه ریزی در خصوص آماده سازی تیم های ملی برای حضور در بازی های پار آسییایی انجام خواهد گرفت.

کاروان تیم های ملی معلولین، جانبازان و نابینایان کشورمان در پانزدهمین دوره مسابقات پارالمپیک ریو 2016 با کسب 24 مدال، 8 مدال طلا، 9 مدال نقره و 7 برنز در جایگاه پانزدهم پارالمپیک  قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز