رقابت‌های لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) بامداد امروز با برگزاری ۱۰ دیدار پیگیری شد.

به گزارش مرور نیوز، رقابت‌های لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) بامداد امروز ( دوشنبه) در مناطق کنفرانس غرب و شرق با برگزاری ۱۰ دیدار پیگیری شد.

در دیدار‌های بامداد امروز، دنور ناگتس و لس آنجلس لیکرز به مصاف هم رفتند. در این دیدار تیم دنور با درخشش نیکولا یوکیچ موفق شد لیکرز را با نتیجه ۱۲۹ بر ۱۱۸ شکست دهد و چهل و هفتمین پیروزی خود در این دوره از رقابت‌ها را به دست آورد. ناگتس با پیروزی در این دیدار با ۴۷ پیروزی و ۳۲ شکست در رده پنجم جدول کنفرانس غرب جایگاه خود را تثبیت کرد. لیکرز هم در این دیدار چهل و هفتمین شکست خود را تجربه کرد و با ۳۱ پیروزی و ۴۷ شکست در رده یازدهم باقی ماند. این تیم در مرحله پلی آف حضور نخواهد داشت.

در این دیدار نیکولایوکیچ از دنور ناگتس با کسب ۳۸ امتیاز، ۱۸ ریباند و ۶ پاس منجر به گل (دابل دبل) کرد و بهترین بازیکن میدان بود. در مقابل هم راسل وستبروک از لس آنجلس لیکرز با کسب ۲۷ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۷ پاس منجر به گل (دابل دبل) کرد و بهترین بازیکن تیمش بود، اما نتوانست مانع شکست تیمش شود.

در دیگر دیدار بامداد امروز، فیلادلفیا و کلیولندکاوالیرز مقابل هم قرار گرفتند. در این دیدار تیم فینیکس با درخشش جوئل امبید و جیمز هاردن توانست با نتیجه ۱۱۲ بر ۱۰۸ کاوالیرز را از پیش رو برداشته و چهل و هشتمین پیروزی خود در این دوره از رقابت‌ها به دست آورد. فیلادلفیا با برتری در این دیدار با ۴۸ پیروزی و ۳۰ شکست در رده چهارم کنفرانس شرق ایستاده و در حال تعقیب میلواکی باکس و بوستون سلتیک است. کاوالیرز در این دیدار سی و ششمین شکست خود را تجربه و با ۴۳ پیروزی و ۳۶ شکست به رده هفتم جدول کنفرانس شرق سقوط کرد.

در این دیدار جوئل امبید از فیلادلفیا با کسب ۴۴ امتیاز، ۱۷ ریباند و ۳ پاس منجر به گل (دابل دبل) کرد و بهترین بازیکن میدان شد، جیمز هاردن هم با کسب ۲۱ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۱۰ پاس گل (تریپل دبل) کرد و دومین بازیکن برتر تیمش بود. در مقابل داریوش گارلند از کاوالیرز با کسب ۲۳ امتیاز، ۴ ریباند و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود.

نتایج دیدار‌های بامداد امروز لیگ بسکتبال آمریکا NBA:

دنور ناگتس ۱۲۹ – ۱۱۸ لس آنجلس لیکرز

دیترویت پیستونز ۱۲۱ – ۱۱۷ ایندیاناپیسرز

فیلادلفیا ۱۱۰ – ۱۲۷ کلیولندکاوالیرز

نیویورک نیکس ۱۱۸ – ۸۸ اورلند مجیک

میامی هیت ۱۱۴ – ۱۰۹ تورنتو رپترز

مینی سوتا تیمبرولوز ۱۳۹ – ۱۳۲ هیوستون راکتس

فینیکس سانز ۹۶ – ۱۱۷ اوکلاهما سیتی تاندر

پورتلند تریل بلیزرز ۹۲ – ۱۱۳ سن آنتونیواسپرز

گلدن استیت واریرز ۱۰۹ – ۹۰ ساکرامنتوکینگز

نیواورلینزپلیکانز ۱۰۰ – ۱۱۹ لس آنجلس کلیپرز

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز