علی اصغر هادی زاده، رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین از برگزاری رقابت های قهرمانی کشور با حضور نمایندگان کلیه ی استان های کشور خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان طی روزهای 27 و 29 مهر ماه در تهران، مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با حضور نمایندگان کلیه ی استان های کشور برگزار خواهد شد.

هادی زاده رییس  انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین افزود: رقابت های بخش بانوان با حضور 180 ورزشکار برگزار می شود و شرکت کنندگان 26 مهر ماه وارد محل برگزاری مسابقات می شوند و پس از انجام رقابت ها که روز 27 خواهد بود، 28 مهر ماه تهران را ترک می کنند. در بخش مردان نیز 220 نفر  اعلام آمادگی کرده اند که این نفرات نیز 28 وارد تهران می شوند و پس از برگزاری مسابقات که روز 29 است، 30 مهر ماه از تهران خواهند رفت.

رئیس انجمن دوومیدانی خاطر نشان کرد: بر اساس فاکتورهایی چون سابقه ی حضور در مسابقات قبلی و نتایج کسب شده، به استان ها ظرفیت مشخصی داده شده و این ظرفیت در بخش آقایان از 6 تا 10 نفر  و در بخش بانوان از 4 تا 6 نفر برای هر استان متغیر است و قطعا اگر این سهمیه تعیین نشده بود، شاهد حضور نفرات بیشتری در مسابقات بودیم.

وی افزود: با توجه به پیش رو بودن مسابقاتی چون رقابت های جهانی لندن، مسابقات کشورهای اسلامی و رویدادهای دیگر، در رقابت های قهرمانی کشور نگاه ویژه ای به ورزشکاران خواهیم داشت تا از میان نفرات برتر و استعدادهای کشف شده، افرادی را به تیم های ملی جذب کنیم. البته برای هر رویداد برون مرزی، قطعا مسابقات انتخابی خواهیم داشت اما برای انتخاب اولیه افراد، مسابقات قهرمانی کشور مد نظر کادر فنی تیم های ملی و انجمن خواهد بود.

رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی جانبازان و معلولین طی روزهای 27 و 29 مهر ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز