کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی با برنامه ریزی طراحی شده خود به دنبال حضور پُر قدرت در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲ است.

به گزارش مرور نیوز، اعضای تیم ملی کشتی فرنگی جوانان پنجمین اردوی آماده ساری خود را در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی دنبال می‌کنند و به گفته حسن حسین زاده مربی تیم ملی، کادر فنی برنامه‌ای را طراحی کرده تا کشتی گیران حضور پُر قدرتی را در مسابقات جهانی داشته باشند.

پنجمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان روز‌های ۲۸ اردیبهشت لغایت ۸ خردادماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

حسین زاده گفت: تاکنون در ۳ تورنمنت جام جهان پهلوان تختی، جام شاهد و رقابت‌های بین المللی بلغارستان برخی از فرنگی کاران محک خورده اند و حضور در یکی از تورنمنت‌های لیتوانی یا ایتالیا نیز در برنامه‌های کادر فنی قرار دارد تا با شناخت بهتر و بیشتر تمام داشته‌های کشتی فرنگی، به یک ترکیب مطلوب جهت شرکت در مسابقات جهانی برسیم.

مربی سازنده آملی با بیان اینکه انضباط در اردو و حضور مثبت در مسابقات تدارکاتی از ملاک‌های اصلی برای انتخاب نفرات تیم ملی است گفت: تغییرات همواره در رده‌های سنی پایه وجود دارد و ما علاوه بر کسب نتیجه در رقابت‌های جهانی به دنبال پشتوانه سازی نیز هستیم که امیدوارم به هر ۲ مهم برسیم.

رقابت‌های زیر ۲۰ سال (جوانان) طبق اعلام قبلی اتحادیه جهانی کشتی در شهر منامه کشور بحرین و طی روز‌های ۱۱ تا ۱۹ تیرماه ۱۴۰۱ انجام می‌شود و رقابت‌های جهانی نیز اواخر مرداد ماه سال جاری در بلغارستان برگزار خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز