آزمون گقت:با وجودی که تیم جوان و با انگیزه‌ای داریم می‌خواهیم در مسابقات کافا ارزش و اعتبار تیم ملی بانوان را بالا ببریم.

به گزارش مرور نیوز، آزمون با توصیف شرایط تیم فعلی خاطرنشان کرد: ما توانستیم با دعوت از بازیکنان خوب لیگ فرصتی ایجاد کنیم که در تیم ملی حضور داشته باشند. بازیکنان جوان و خوبی داریم که می توانند تیم ملی خوبی داشته باشیم. البته برای این تورنمنت فرصت کمی در اختیار ما هست اما سعی می کنیم تمام تلاش و انرژی مان را به کار بگیریم. حمایت هایی که فدراسیون دارد جای تشکر دارد. سعی کردند در این مدت کوتاه نیازهای ما را برآورده کنند.

سرمربی تیم ملی بانوان اضافه کرد: بازیکنان بعد از 16 خرداد که لیگ طولانی ما تمام شد در حالت استراحت بودند و بنابراین از نظر بدنی آماده نیستند. سعی داریم بدن های بازیکنان را به حدی بیاوریم که 4 بازی رسمی انجام دهند. کار سخت هست اما برای روزهای سخت آفریده شدیم. این آمادگی را داریم و کادر بسیار خوبی کنار من هستند. خانم جهان نجاتی که توانستند تیمشان را نایب قهرمان باشگاه های آسیا کنند.

وی در پایان گفت: این نوید را به همه ملت عزیز ایران می دهم که بازیکنان ما خیلی جوان و با انگیزه هستند و با توجه به اتفاقاتی که افتاده و حاشیه هایی که این روزها برای تیم ملی ساختند همه چیز اینجا خوب است و جو دوستانه ای داریم و امیدوارم بتوانیم در این مسابقات علاوه بر اینکه بازی خوبی به نمایش بگذاریم آن اعتبارو ارزش  تیم ملی را بالا ببریم و استارتی باشد برای آینده که فوتبال بانوان را در آسیا و بعد در جهان مطرح کنیم.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز