بازیکن جوان استقلال تهران با فعال کردن بند جدایی قرارداد خود به احتمال زیاد راهی تیم شارلروا بلژیک می‌شود تا فوتبال خود را در اروپا پیگیری کند.

بازیکن جوان استقلال راهی اروپا می‌شود

بازیکن جوان استقلال راهی اروپا می‌شود

تهران- ایرنا- بازیکن جوان استقلال تهران با فعال کردن بند جدایی قرارداد خود به احتمال زیاد راهی تیم شارلروا بلژیک می‌شود تا فوتبال خود را در اروپا پیگیری کند.

به گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال استقلال در ابتدای فصل بیست و یکم فوتبال ایران امیرحسین حسین‌زاده را از تیم سایپا به خدمت گرفت اما قرارداد ضعیف با این بازیکن و وجود حفره‌های خاص در این قرارداد موجب شد تا پدیده فصل بیست و یکم فوتبال ایران به دنبال خروج از این تیم باشد.

بند جدایی در قرارداد حسین‌زاده ۲۵۰ هزار دلار است و این بازیکن به راحتی می‌تواند بدون کسب رضایتنامه از جمع آبی‌پوشان جدا شود.

گفته می‌شود که تیم شارلروا بلژیکی یکی از مشتریان جدی این بازیکن جوان به شمار می‌رود و وی با این تیم بلژیکی به توافقات اولیه رسیده است. این در حالی است که مسوولان باشگاه استقلال با وجود پیشنهاد بسیار بالاتر از سال گذشته، تا کنون نتوانسته پدیده فوتبال ایران را راضی به ادامه حضور در تیم قهرمان لیگ بیست و یکم کنند.

در صورت جدایی حسین‌زاده، وی به سومین بازیکنی تبدیل خواهد شد که آبی‌پوشان را ترک خواهد کرد.

پیش از این محمد دانشگر و رودی ژستد از جمع استقلالی‌ها جدا شده بودند و تکلیف عارف غلامی، رافائل سیلوا و ارسلان مطهری نیز هنوز مشخص نیست.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز