تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال باید به مصاف تیم ملی والیبال لهستان برود.

 

به گزارش مرور نیوز، تیم ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی دراماتیکی که برابر تیم صربستان در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ بدست آورد و با نتیجه سه بر صفر موفق به شکست این تیم شد، راهی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها شد. حضور در جمع برترین‌ها در حالی صورت گرفت که تیم ملی در روز‌های نخست حضورش در این رقابت‌ها نتایج جذابی را با بهروز عطایی کسب نمی‌کرد و شاید کمتر امیدی به صعود تیم ملی به دور بعدی رقابت‌ها وجود داشت.

حالا، اما با صعود به مرحله یک چهارم نهایی شاگردان بهروز عطایی باید به مصاف تیم ملی والیبال لهستان بروند. تیمی که والیبال ایران سابقه ۲۵ دیدار رو در رو با این تیم را دارد و در مجموع رقابت‌های میان ۲ تیم ۱۵ برد به نام لهستان و ۱۰ برد نیز به نام والیبال ایران ثبت شده است.

گفته  شده که کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرده که در دیدار برابر تیم ملی والیبال ایران با پیروزی از زمین بیرون خواهند آمد و رقابت برابر ایران برایشان سخت نخواهد بود. این نظر در حالی مطرح شده که تیم ملی والیبال کشورمان در ۲ دیدار آخر خود برابر این تیم شکست نخورده است. آخرین دیدار میان ۲ تیم در هفته سوم بود که تیم ملی با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد. دیدار قبل اش هم در چارچوب رقابت‌های المپیک ۲۰۲۲ توکیو بود که باز هم ایران توانست با نتیجه ۳ بر ۲ لهستان را شکست دهد.

لهستان انتقام غروب توکیو را در ایتالیا از والیبال ایران می‌گیرد؟

تیم ملی والیبال کشورمان قرار است تا در چارچوب رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال روز پنجشنبه سی ام تیر ماه از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به مصاف تیم ملی والیبال لهستان برود.

برنامه کامل مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ نیز به شرح زیر می‌باشد:

چهارشنبه ۲۹ تیر

آمریکا - برزیل /ساعت ۲۰:۳۰

ایتالیا - هلند / ساعت ۲۳:۳۰

روز پنج‌شنبه ۳۰ تیر

فرانسه - ژاپن / ساعت ۲۰:۳۰

لهستان - ایران / ساعت ۲۳:۳۰

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز