روز آخر که قراردادش را فسخ کرد از شیخ بهایی یک راست راهی محل تمرین شد تا برخلاف آنهایی که می روند و پشت سرشان را هم نگاه نمی کنند،با هم تیمی هایش وداع کند.

به گزارش مرورنیوز، قصه الکس و یک پیراهن سرخ زودتر از آنچه تصورش را می کرد به پایان رسید اما او تصمیمش را گرفته بود و می خواست جوری جدا شود که می خواهد.

به همین دلیل ساعتی پس از خداحافظی،موبایلش را لمس کرد و این جملات را نوشت:

الکس لبانوف که بی ادعا آمد و بی ادعا رفت،خیلی فرصت نداشت تا بداند رسم میزبان نوازی هم ممکن است چند ماه بعد کارساز نباشد.

بهانه؟

دیدار ازبکستان و ایران در راه صعود به روسیه 2018 و بعد اظهارات تند مربی تیم سابقش مبنی بر اضافه وزن و ضعف در تک به تک و مشکل در خروج و خروار خروار ایراد دیگر.

اینچنین،او به چهره جدید و مورد علاقه هولیگان های مجازی تبدیل شد تا در شرایطی که هنوز تصاویر مربوط به حضورش در پرسپولیس را در بایگانی صفحه اش حفظ کرده، در اتحاد کم سابقه سرخ آبی مورد هجمه های چپ و راست قرار بگیرد.

از Alexi please dont play match against iran تا گل میخوری از ایران و Iran 6 Uzbekistan 0 و ou came to Iran with 10 kg more than standard?!!is this true?،توپولوف خودمونه که کوپل،بیرانوند سرورته و... که سهل بگذریم، تلخ است مرور فحاشی های گسترده به زبان بسته ای که لابد امروز به جای تمرکز روی بازی پنجشنبه،نیاز به یک دیلماج برای ترجمه نعل به نعل این درفشانی ها دارد.

به کدامین گناه؟

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز