سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: برای سومین بار است که به ازبکستان می آیم و از این اتفاق بسیار خوشحالم.

به گزارش مرورنیوز، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش ازبازی مقابل ازبکستان اظهار داشت: از همه خبرنگارانی که به اینجا آمده اند تشکر می کنم. برای سومین بار به عنوان سرمربی به اینجا آمده ام و بسیار از این اتفاق خوشحالم. فردا مقابل بهترین تیم آسیا قرار می گیریم و تلاش می کنیم که بهترین نتیجه را کسب کنیم.

وی درباره مصدومیت جهانبخش و دژاگه و اینکه به بازی فردا می رسند یا خیر خاطرنشان کرد: مصدومیت جزئی از فوتبال است. جهانبخش و دژاگه از ستاره های تیم ما هستند اما باید بدانیم نام ها بازی نمی کنند و تیم است که ستاره است. فردا آماده ایم که از این دو بازیکن استفاده کنیم. این می تواند خبر خوبی برای ایران باشد و یک خبر بد برای ازبکستان.

کی روش همچنین اذعان داشت: بازیکنان در ایران مشکلی ندارند و تیم ما سال به سال در حال پیشرفت کردن است. برخی از بازیکنان من در لیگ های اروپایی بازی می کنند که در حال حاضر تعداد نفراتی که در خارج از کشور به فوتبال می پردازند یازده نفر است و می توانند در ادامه بیشتر شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره قضاوت بنجامین ویلیامز تصریح کرد: فوتبال است و همیشه در آن مربیان، بازیکنان و داوران اشتباه می کنند و این یک امر طبیعی است. همه باید کار خودشان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و زیر پرچم فیرپلی فیفا کار کنند. برای انجام یک فوتبال مدرن چهار دسته باید کارشان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. هم میزبان، هم میهمان، هم تیم داوری و هم ماموران برگزاری مسابقه باید این قوانین را رعایت کنند.

کی روش در پایان گفت: راجع به مسائل داوری نمی توانیم صحبت کنیم. متاسفانه وقتی حرفی نمی زنیم دچار مشکل می شویم و این هم به خاطر گمانه زنی هایی است که انجام می شود و برخی مواقع صحبت ما مربیان به خوبی منعکس نمی شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز