روز دوم از هشتمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی جوانان جهان با پیروزی هر شش سانداکار ایران به پایان رسید.

به گزارش مرور نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، در ادامه این مسابقات که با حضور ووشوکارانی از ۶۲ کشور جهان در شهر «تانگرانگ» اندونزی جریان دارد، ملی‌پوشان پسر و دختر ایران حریفان خود را شکست دادند.

 

در روز دوم این مسابقات نتایج زیر به دست آمد:

در بخش ساندای پسران و در وزن ۴۵- کیلوگرم، امیرمحمد بازگیر در دور نخست با نماینده کشور آذربایجان مبارزه کرد و مقابل این حریف به پیروزی رسید و گام به مرحله دوم گذاشت.

در وزن ۴۸- کیلوگرم، حسین ولی‌زاده در اولین مبارزه مقابل نماینده کشور میزبان قرار گرفت و موفق به کسب پیروزی و صعود به مرحله بعدی شد. ولی‌زاده باید در مرحله بعدی به مصاف "آیداروف" از قزاقستان برود.

در وزن ۵۶- کیلوگرم رضا خورشیدی که در اولین رقابت خود از سد حریف هندی گذاشته بود، در دومین مبارزه برابر «ده‌ژسوس» از برزیل به برتری دست یافت و راهی مرحله سوم شد.

در وزن ۶۰- کیلوگرم، امیرحسین همتی که در مبارزه اول مقابل «تسنیم ایسلام» از بنگلادش به برتری دست یافته بود، در دومین رقابت برابر "سرجیو آلپایدزی" از گرجستان قرار گرفت و این ووشوکار را نیز شکست داد.

در وزن ۷۰ - کیلوگرم، عرفان محرمی مبارزات خود را در این مسابقات را با رویارویی با "سامی حرب" نماینده اردن آغاز کرد و این ووشوکار را شکست داد و راهی مرحله دوم شد. محرمی باید در مرحله بعدی به مصاف "محمدعزیز" از تونس برود.

در وزن ۷۵- کیلوگرم، سهیل موسوی که روز سه‌شنبه در نخستین مبارزه مقابل «ولادیسلاو پشتنیک» از اوکراین پیروز شده بود، در مبارزه دوم با «محمد سیف» از تونس رقابت کرد و از سد این ووشوکار گذشت.