پرسپولیس با تک گل امید عالیشاه موفق شد از سد ذوب آهن بگذرد و به سه امتیاز مهم برسد.

به گزارش مرور نیوز، در یکی از مهمترین بازیهای این هفته تیمهای  پرسپولیس  و ذوب اهن در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان یحیی گل‌محمدی با وجود شروع نه چندان خوب، در نیمه دوم کنترل بازی را در اختیار گرفتند و به برد ارزشمند رسیدند.

در نیمه اول ذوب آهن دو موقعیت بسیار خوب داشت که به خصوص شوت نخست می‌توانست تبدیل به یک گل بشود اما علیرضا بیرانوند با کمک تیر دروازه توپ را مهار کرد و نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

با تعویض های یحیی در نیمه دوم و خروج علی نعمتی و وحدت حنانوف، پرسپولیس شکل هجومی‌تری به خود گرفت و سرانجام روی ارسال تعویض سوم، سروش رفیعی، گل سه امتیازی به دست آمد. سروش در بدو ورود توپ را روی دروازه فرستاد و با ضربه سر امید عالیشاه، قفل دروازه ذوب آهن شکست.

بعد از این گل ذوب آهن جلو کشید تا گل را جبران کند و در همین حال پرسپولیس موقعیت‌های بیشتری هم کسب کرد که در یک صحنه شیخ دیاباته فرصتی ایده آل برای گلزنی داشت اما نتوانست ضربه نهایی را بزند.

این پیروزی باعث شد تا پرسپولیس 35 امتیازی شود و اختلاف پنج امتیازی با سپاهان را حفظ کند و فاصله با استقلال را به هشت امتیاز افزایش دهد.