کاپیتان پیشین بارسلونا به اظهارات رونالدو که تعداد توپ‌های طلایش را به رخ این بازیکن اسپانیایی کشیده بود، واکنش جالبی نشان داد.

به گزارش مرورنیوز، نزدیک به یک ماه پیش بود که ژاوی هرناندس، کاپیتان پیشین بارسلونا گفت که مسی بهترین بازیکن دنیاست و هیچ بازیکنی حتی کریستیانو رونالدو نمی‌تواند جایگاه او را به عنوان بهترین فوتبالیست جهان تهدید کند.

اظهارات ژاوی به مذاق رونالدو خوش نیامد و او خطاب به ژاوی گفت «بازیکنی که در لیگ قطر بازی می‌کند نباید درباره چنین مسائل اظهارنظر کند و اینکه ژاوی هیچ توپ طلایی ندارد در حالی که او سه بار افتخار کسب مهمترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال را تجربه کرده است.

بعد از مدتی سکوت ژاوی حالا پاسخ رونالدو را داده تا نشان دهد که از موضع خودش پایین نیامده است. او به شبکه تلویزیونی سکزتای اسپانیا گفت: دیدم که (حرف‌هایم) برایش خوشایند نبود اما من هنوز هم پای حرفم هستم. رونالدو به من درباره تعداد توپ‌های طلایش گفت که اگرچه درست است اما نظر مرا درباره چیزی که گفتم تغییر نمی‌دهد.

ژاوی با وجود آنکه یک بار دیگر رونالدو را بازیکنی سطح پایین‌تر از مسی قلمداد کرد، این بازیکن پرتغالی را مدعی اصلی کسب توپ طلای سال 2016 دانست.

او اظهار داشت: اگر معیار برای آرایی که داده می‌شود، قهرمانی‌هایی باشد که یک بازیکن با تیمش کسب می‌کند، رونالدو بخت اول کسب توپ طلاست اما برای او رقابت با مسی سخت خواهد بود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز