دیدار تیم‌های پرسپولیس و هوادار در چارچوب هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال با برتری هوادار خاتمه یافت.

به گزارش مرورنیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 16:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال هوادار بود که این دیدار با تک گل محمدجواد محمدی با نتیجه یک بر صفر به سود هوادار تمام شد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، دانیل اسماعیلی‌فر، مرتضی پورعلی‌گنجی، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی، وحید امیری، سعید صادقی، شیخ دیاباته، گئورگی گولسیانی، عیسی آل‌کثیر و محمد عمری.

ترکیب هوادار: محمدرضا خالدآبادی، مرتضی منصوری، فریبرز گرامی، مهدی عبدی، حسین صادقی، مسعود شجاعی، سپهر روزی‌طلب، محمدمهدی مهدی‌خانی، بابک مرادی، محمد چهارمحالی و محمدجواد محمدی.

دقیقه 18: حرکت بازیکنان پرسپولیس از سمت راست با پاس عیسی آل‌کثیر از سمت راست همراه شد و در شرایطی که دانیال فرصت گلزنی داشت، توپ را رها کرد تا دیاباته ضربه را بزند اما مدافع هوادار این توپ را قطع کرد.

دقیقه 20: شوت از راه دور صائب محمدی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 21: پس از کنترل محمد عمری، شیخ دیاباته سرضرب توپ را به سمت دروازه زد که این توپ تبدیل به گل نشد.

دقیقه 37: شوت گئورگی گولسیانی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم و به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه 45: توپ گیری و حرکت پا به توپ محمد عمری از میانه زمین تا محوطه جریمه هوادار در نهایت با پاس او تبدیل به موقعیت برای دیاباته شد که ضربه این بازیکن به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه 48: ارسال زیبای دانیال اسماعیلی‌فر با ضربه سر گولسیانی همراه شد که دروازه‌بان به زیبایی این توپ را برگرداند.

دقیقه 58: ارسال مهدی ترابی از روی نقطه کرنر به شکلی خطرناکی با دفع دروازه بان دوباره راهی کرنر شد.

دقیقه 85: ارسال از سمت چپ توسط وحید امیری در شلوغی شش قدم با دخالت پریرا، به یک فرصت ایده آل برای پورعلی‌گنجی ختم شد که ضربه این مدافع به بیرون رفت

دقیقه 88: اشتباه فرشاد فرجی باعث شد تا محمدی در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و ضربه نهایی خود را به قعر دروازه پرسپولیس بفرستد تا در عین ناباوری، هوادار از پرسپولیس پیش بیفتد.