سرمربی ازبکستان می‌گوید راهکاری برای جلوگیری از گلزنی ایران در دقایق پایانی بازی پیدا خواهد کرد.

به گزارش مرورنیوز، سامول بابایان در آستانه دیدار فردا (پنجشنبه) شاگردانش برابر تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه گفت: فردا باید مقابل مدعی صعود از این گروه بازی کنیم، تیمی که در حال حاضر صاحب بهترین جایگاه در بین تیم‌های آسیایی در رده‌بندی فیفاست. برخی از بازیکنان آنها در باشگاه‌های سطح بالای اروپایی بازی می‌کنند، آنها تیم خوبی در اختیار دارند. به هر حال سعی می‌کنیم فردا بازی تماشاگرپسند ارائه دهیم.

سرمربی تیم ملی ازبکستان تأکید کرد: امیدوارم تمامی برنامه‌هایی که برای این بازی در نظر داریم را عملی کنیم. سعی خواهیم کرد با شکست ایران، هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

وقتی از بابایان پرسیده شده که «ایران تبحر خاصی در به ثمر رساندن گل در دقایق پایانی بازی دارد. آیا تمهیدی برای این موضوع در نظر گرفته‌اید؟» او پاسخ داد: ایران در بازی‌های قبلی خود نشان داده که می‌تواند در دقایق پایانی به گل برسد، به هر حال نمی‌توان فلسفه حریف‌مان را تغییر داد. فردا هم راهکاری برای این موضوع پیدا خواهیم کرد.

سرمربی ازبکستان در پاسخ به این پرسش که «ایران تیم قدرتمندی است. آیا این بدین معنی نیست که ازبکستان می‌تواند از نتیجه تساوی در این دیدار هم راضی باشد؟» اظهار داشت: اجازه بدهید، در این خصوص پیش‌بینی نکنیم. فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و هر اتفاقی ممکن است در آن بیفتد. خودمان را برای هر اتفاقی که در جریان بازی با ایران خواهد افتاد، آماده کرده‌ایم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز