مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید با اعتراف به اینکه نتایج اخیر تیمش از وجود مشکل در این تیم حکایت دارد،‌ گفت برای بازگشت به خانه تیم قدیمی‌اش اشتیاق دارد.

به گزارش مرورنیوز، آلوارو موراتا اعتراف کرد سه تساوی متوالی کهکشانی‌ها در لالیگا را نشانه‌ای از وجود مشکل در کار تیمش می‌داند که باید هرچه زودتر برطرف شود.

موراتا که در این فصل در اکثر بازی‌‌های رئال مادرید نیمکت‌نشین و زیر سایه مثلث خط حمله رونالدو، بیل و بنزما بوده است، گفت: من این اواخر نتوانسته‌ام گل بزنم، اما از این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد. ما داریم از برهه بدی عبور می‌کنیم و امیدوارم که این مقطع هر چه زودتر تمام شود. در ادامه فصل مقاطعی خواهند بود که شما می‌توانید بیشتر بازی کنید و گل بزنید.

مهاجم پیشین یوونتوس ادامه داد: کاملاً مشخص است که یک جای کار می‌لنگد. ما باید دوباره مانند یک تیم متحد شویم و همگی برای یکی باشیم و یکی برای همه. اگر به تیم ما نگاه کنید می‌بینید که تیم‌مان پر از بازیکنان خوب است، اما زمانی مردم می‌گویند ما بهترین تیم دنیا را داریم که با هم متحد باشیم و مشکلات‌مان را برطرف کنیم.

موراتا فرداشب (پنجشنبه) با تیم ملی اسپانیا به ورزشگاه یوونتوس، خانه تیم قدیمی‌اش برمی‌گردد تا ماتادورها را در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 همراهی کند. وی در این خصوص هم عنوان کرد: من بی‌صبرانه منتظر بازگشت به تورین هستم، چون در آنجا دوستان زیادی برای خودم پیدا کرده‌ام. امیدوارم استقبال مردم تورین از من مثل همیشه خوب باشد. در واقع مطمئنم که آنها چنین استقبالی از من خواهند داشت. بار قبل که در اودینه (بازی دوستانه پیش از یورو) برابر ایتالیا بازی کردم، تشویق شدم. بازی برابر ایتالیا و آلبانی برای ما بسیار مهم هستند به خصوص ایتالیا که قوی‌ترین حریف ماست. هر دو بازی خارج از خانه هستند و اگر بتوانیم هر دوی آنها را ببریم، گام بلندی برای صعود برخواهیم داشت.

موراتا در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند در ترکیب اصلی اسپانیا خواهد بود یا نه، تأکید کرد: نمی‌دانم. البته دوست دارم که در این بازی از ابتدا به میدان بروم، اما همین که آنجا باشم هم برای من لذت‌بخش است. اگر مربی مرا به میدان بفرستد، با تمام توانم بازی خواهم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز