سرمربی اخراج شده تیم ملی انگلیس می‌گوید به دوران مربیگری بازخواهد گشت.

به گزارش مرورنیوز، سم آلاردایس که شب گذشته (سه‌شنبه) و در حالی که تنها 67 روز از سرمربیگری‌اش در تیم ملی انگلیس می‌گذشت و فقط در یک بازی رسمی هدایت سه‌شیر را بر عهده داشت، به دلیل افشای فسادش از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) کنار گذاشته شد، می‌گوید به عرصه مربیگری باز خواهد گشت.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس نیوز» در ارتباطی که با آلاردایس داشته به نقل از وی عنوان کرد که «سم» بابت اخراج شدنش از سمت سرمربیگری تیم ملی انگلیس خیلی ناراحت شده و البته به خوبی به کاری که کرده، واقف است. او پذیرفته که مرتکب اشتباه بزرگی شده، اما در عین حال اعتقاد دارد که قضاوت نادرستی در موردش صورت گرفته است.

«اسکای اسپورتس نیوز» همچنین خبر داد که آلاردایس صبح امروز خانه‌اش را ترک کرد تا با خانواده‌اش چند هفته‌ای به تعطیلات برود. این مربی انگلیسی به این شبکه تلویزیونی گفته که قصد بازگشت به عرصه مربیگری را دارد.

این مربی 61 ساله به تلاش برای عقد قراردادی غیرقانونی با سرمایه‌گذاران آسیایی که در آن ممنوعیت مالکیت طرف ثالث بر یک بازیکن دور زده می‌شود، متهم شده است. او که پس از مسابقات یورو 2016 جانشین روی هاجسون شد، جای خود را به طور موقت تا پایان سال به گرث ساوت‌گیت داد.

سایت شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» در کنایه به آلاردایس نوشت که او تنها مربی تاریخ انگلیس است که رکورد صددرصد پیروزی را از خود بر جای گذاشت. سم در تنها بازی که هدایت سه‌شیر را بر عهده داشت به لطف گل دیرهنگام آدام لالانا با نتیجه یک بر صفر انگلیس را برابر اسلواکی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 به پیروزی رساند.

از آلن پاردو (سرمربی کریستال‌پالاس)، استیو بروس (سرمربی فصل گذشته هال‌سیتی)، اِدی ها (سرمربی بورنموث) و روبرتو مانچینی (سرمربی پیشین تیم‌های منچسترسیتی و اینتر) به عنوان کاندیداهای سرمربیگری سه‌شیر یاد می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز