جان لوییجی بوفون، سنگربان افسانه ای تیم ملی ایتالیا، معتقد است که هنوز هم ماریو بالوتلی می تواند در ترکیب اصلی تیم ملی ایتالیا قرار بگیرد.

به گزارش مرورنیوز، سوپر ماریو در هفته های اخیر درخشش خود را آغاز کرده است و موفق شده است 6 گل با پیراهن نیس به ثمر برساند؛ اما هنوز جامپیرو ونتورا، سرمربی جدید ایتالیا، تصمیمی برای دعوت از او نگرفته است.

بازگشت بالوتلی به تیم ملی:  «بالوتلی دارد به روزهای اوج خود بازمی گردد و اگر این روند ادامه داشته باشد، می تواند مثل همیشه به اردوهای تیم ملی بازگردد و در ترکیب قرار گیرد. هیچ فضایی با درهای بسته و هیچ بازیکنی با قدرتی بیش از دیگران نباید در تیم ملی باشد؛ زیرا ما یک گروه هستیم و باید با عملکرد خوب در ترکیب اصلی قرار بگیریم.»

دیدار برابر اسپانیا: «من فکر می کنم بیشتر ترکیب ما از جدال با اسپانیا در پاریس یکسان باقی مانده است؛ اما ما می خواهیم ارزش های خود را یک بار دیگر با فداکاری و شجاعت به اثبات برسانیم. نباید با غرور به میدان برویم؛ زیرا ممکن است همین اشتباه برای ما بسیار خطرساز باشد. باید در نظر داشته باشیم که این دیدار، تاثیر زیادی بر صعود ما به رقابتهای جام جهانی خواهد داشت.»

 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز