دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال در واکنش به اتفاق های تلخ روزهای اخیر متنی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش مرورنیوز، اتفاقات تلخ روزهای گذشته باعث شد تا پندار توفیقی که سیاست سکوت اتخاذ کرده بود، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این بد اخلاقی ها واکنش نشان دهد. توفیقی البته در این متن اعلام کرده که قصد دارد از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

توفیقی در این پیام آورده است: متاسفانه بی اخلاقی در جامعه رواج پیدا کرده و برای رسیدن به منافع شخصی ، به هر قیمتی ، اخلاق پایمال میشود. توهـین و تحقیر دیگران در فضای غیر انسانی و با ادبیات لمپنیسم برای دست یابی به اهـداف شخصی با دستاویز قرار دادن علایق مردم ، به امری عادی تبدیل شده تا جایی که حرمت درگذشتگان نیز پایمال عده ای منفعت طلب شده و به آرامگاه مفاخر ملی ایران در عرصه فوتبال اساعه ادب شده است.

ضمن محکوم کردن بی حرمتی های صورت گرفته، از طریق مجاری ذیربط پیگیری خواهـیم کرد. هـواداران فهـیم باشگاه به خوبی می دانند که شأن مفاخر ملی خاک پاک ایران زمین با تلاش های مذبوحانه افراد سودجو خدشه دار نخواهد شد.

آن کس که بدم گفت، بدی سیرت اوست- وانکس که مرا گفت نکو خود نیکوست - حال متکلم از کلامش پیداست- از کوزه همان برون تراود که در اوست ... یا علی

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز