هافبک با تجربه تیم ملی ایتالیا به دروازه بان این تیم دلداری داد و عنوان کرد حتی بزرگترین دروازه بانان تاریخ فوتبال هم اشتباه می کنند.

به گزارش مرورنیوز، در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا و در حساس ترین بازی دو تیم ایتالیا و اسپانیا برابر هم به میدان رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا دو تیم به تقسیم امتیازات بسنده کنند. در این دیدار در حالی که بازی باتساوی بدون گل در جریان بود، جان لوئیجی بوفون دروازه بان ایتالیا اشتباه بدی مرتکب شد و همین باعث شد تا اسپانیا با گل ویتولو از ایتالیا پیش بیفتد و در ادامه ده روسی گل تساوی را برای ایتالیا به ثمر رساند.

دانیله ده روسی زننده تنها گل تیم ملی ایتالیا در بازی برابر اسپانیا با دلداری به بوفون گفت: از قبل می دانستیم که اسپانیا با چه سبکی قرار است برابر ما بازی کند. آنها مالکیت توپ زیادی داشتند و ما اجازه دادیم تا آنها خیلی صاحب توپ شوند. بازیکنان ایتالیا در تکل زدن و توپ ربایی عملکرد خوبی نداشتند ولی در نیمه دوم شرایط تیم بهتر شد و خیلی خوب توانستیم بازی را به کنترل خود درآوریم. نیمه اول بد بودیم و نیمه دوم خیلی بهتر شدیم. تساوی برابر اسپانیا نتیجه بدی نیست آن هم با توجه به این موضوع که بازگشت خوبی به بازی داشتیم و توانستیم یک امتیاز از این دیدار کسب کنیم.

این بازیکن در ادامه گفت: طبیعی است که نگرش تیم بعد از گل خوردن تغییر کند. وقتی دروازه ما باز شد، شیوه بازی خودمان را تغییر دادیم و در ادامه توانستیم گل خوبی وارد دروازه اسپانیا کنیم. هنوز خیلی از بازیهای دیگر باقی مانده است که باید بتوانیم آن را با برد به پایان برسانیم.

ده روسی در پایان درباره اشتباه یوفون در این بازی برابر اسپانیا گفت: حتی بهترین دروازه بانان جهان و تاریخ هم اشتباه می کنند. بوفون ماشین نیست که هیچ اشتباهی از او سر نزند. با این حال من ترجیح می دهم تا او برای یوونتوس چنین اشتباهاتی داشته باشد تا تیم ملی ایتالیا.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز