ستاره تیم ملی فوتبال ولز نتیجه تساوی تیمش مقابل اتریش را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش مرور نیور، تیم ملی فوتبال ولز شب گذشته (پنجشنبه) در گروه D از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه اروپا در خانه اتریش به تساوی 2 - 2 دست یافت. مردان کریس کولمن در این دیدار دو بار از میزبان خود پیش افتادند، اما در نهایت با یک امتیاز وین را ترک کردند.

گرث بیل پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» گفت: بازی در وین کار خیلی دشواری است، اما ما با نتیجه تساوی 2 - 2 از آن خارج شدیم. اتریش تیم‌های زیادی را در اینجا شکست داده و کسب یک امتیاز از آنها هم نتیجه مثبتی است. حالا باید به بازی بعدی خانگی‌مان فکر کنیم و برابر گرجستان به پیروزی برسیم.

کریس کولمن، سرمربی ولز هم اظهار داشت: این بهترین عملکرد ولز نبود، اما نباید فراموش کرد که اتریش در خانه‌اش تیم خیلی خوبی است. برای کسب سه امتیاز هم باید در تمامی نقاط زمین بهترین بازی‌مان را ارائه بدهیم، اما در این بازی در تمامی پست‌ها خوب نبودیم. در هر صورت وقتی در بهترین فرم و شکل خود نیستید و امتیازی کسب می‌کنید، این نشانه خوبی است.

ولز در حال حاضر با چهار امتیاز صدرنشین گروه D مرحله انتخابی جام جهانی در قاره اروپاست، هرچند تیم‌های صربستان، اتریش و ایرلند هم چهار امتیازی هستند و به خاطر تفاضل گل کمتر در رده‌های بعدی جای دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز