هافبک ۲۷ ساله کره‌جنوبی به هم‌تیمی‌هایش هشدار داد که یک لحظه غفلت مقابل ایران ممکن است این تیم را به دردسر بیندازد.

به گزارش مرورنیوز، تیم ملی فوتبال ایران سه‌شنبه هفته جاری در هفته چهارم از دور پایانی مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا، از ساعت 18:15 در ورزشگاه آزادی پذیرای کره جنوبی است. این دو تیم در حال حاضر با هفت امتیاز رقابت تنگاتنگی برای صدرنشینی گروه A دارند، هر چند شاگردان کارلوس کی‌روش در حال حاضر به خاطر تفاضل گل بهتر صدر جدول را در اختیار دارند.

کو جا چئول که دو سال پیش هم در دیدار ایران و کره جنوبی در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2014 برزیل که به برتری یک بر صفر ایران و صعود این تیم به جام جهانی انجامید حضور داشت، در گفت‌وگو با خبرنگاران کره‌ای گفت: بازی در تهران آسان نخواهد بود چون این دیدار همانند یک بازی حذفی است و باید در طول 90 تمرکز کافی را داشته باشیم و دروازه‌مان را هم بسته نگه داریم. نباید احساسی به دروازه ایران حمله کنیم و از همان ابتدا تا سوت پایان بازی کاملاً هوشیار باشیم تا شانس کسب سه امتیاز در این دیدار را داشته باشیم.

وی با اشاره به پیروزی 3 بر 2 کره‌جنوبی برابر قطر در بازی قبلی عنوان کرد: بازی سختی را مقابل قطر تجربه کردیم، اما به هر حال با انرژی راهی تهران می‌شویم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز