سران باشگاه رئال‌مادرید قصد تمدید قرارداد هفت بازیکن خود را دارند.

به گزارش مرورنیوز، روزنامه «بیلد» نوشت با توجه به اینکه باشگاه رئال‌مادرید به خاطر تخلف در امضای قرارداد با بازیکنان زیر سن قانونی تا ماه ژوئن 2018 از خرید بازیکنان جدید محروم است، زین‌الدین زیدان از سران باشگاه رئال‌مادرید خواسته قرارداد هفت بازیکن کلیدی این تیم را تمدید کنند.

بر اساس گزارش «بیلد» زیدان قصد دارد با تمدید قرارداد هفت بازیکن اصلی‌اش، هسته اصلی تیم را حفظ کند، اما در این بین نامی از ایسکو دیده نمی‌شود، هافبکی که بحث جدایی‌اش از جمع کهکشانی‌ها و احتمال حضورش در تیم‌هایی همچون یوونتوس، آرسنال، تاتنهام و منچستریونایتد مطرح است.

این هفت بازیکن عبارتند از:

1- کریستیانو رونالدو که در 353 بازی 367 گل برای رئال‌مادرید زده، قرارداد فعلی‌اش در سال 2018 به پایان خواهد رسید. او بارها اعلام کرده تمایل زیادی دارد که در سانتیاگوبرنابئو به دوران حرفه‌ای خود پایان دهد.

2- تونی کروس که تاکنون 108 بازی برای کهکشانی‌ها انجام داده و موفق به زدن چهار گل هم شده است. در حالی که قرارداد این هافبک آلمانی در سال 2020 به پایان می‌رسد، شایعاتی مبنی بر جدایی او از این تیم هم مطرح است.

3- گرث بیل که تا سال 2019 با سفیدپوشان مادریدی قرارداد دارد، در 131 بازی برای این تیم به میدان رفته و 61 گل به ثمر رسانده است. گفته می‌شود او برای امضای قرارداد 6 ساله جدیدی با رئالی‌ها به توافق رسیده، هرچند هنوز رسماً قراردادی به امضا نرسیده است.

4- لوکا مودریچ که یکی از عناصر اصلی رئالی‌ها در خط میانی به شمار می‌رود، تاکنون در 180 بازی برای قهرمان اروپا به میدان رفته و 11 گل زده در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است. قرارداد کنونی این هافبک کروات در سال 2018 به پایان می‌رسد.

5- په‌په که اخیراً گفته شد رئال‌مادرید تمایلی به تمدید قراردادش ندارد، اما بر اساس این گزارش زیدان علاقه‌مند به حفظ این بازیکن  است. او تا کنون 319 بازی برای سفید‌های پایتخت اسپانیا انجام داده و 14 گل زده هم به نامش به ثبت رسیده است. قرداد فعلی په‌په تا سال 2017 اعتبار دارد.

6- دنی کارواخال که در چند سال اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته و در تیم ملی اسپانیا و رئال‌مادرید خود را تبدیل به مهره‌ای قابل‌اتکا کرده، قرارداد جدید با حقوقی بالاتر در انتظارش است. او که تا سال 2020 قرارداد دارد، تاکنون 126 بازی با 4 گل زده با پیراهن رئال در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است.

7- لوکاس واسکز 25 ساله هم که در پست بال عملکرد مثبتی داشته، در لیست تمدید قرارداد رئالی‌ها دیده می‌شود. قرارداد فعلی این بازیکن تا سال 2020 است و تاکنون 40 بازی برای رئال انجام داده و چهار گل هم به ثمر رسانده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز