مربی استقلال گفت: چقدر انسان باید پست و بی رگ باشد که دست هتک حرمت روی مزار پیشکسوتان بزند؟

به گزارش مرورنیوز، بهتاش فریبا درباره وضعیت استقلال اظهار داشت: امروز ما یک بازی درون تیمی داریم. تیم خودمان را 2 قسمت کردیم تا با هم بازی کنیم. طبیعی است که باید کار تاکتیکی انجام دهیم و وقتی کار تاکتیکی می کنیم، مثل تمام دنیا تمرین پشت درهای بسته است.

وی درباره هتک حرمت مزار پیشکسوتان فوتبال عنوان کرد: چقدر انسان باید پست و بی رگ باشد که دست به چنین کاری بزند؟ اینکه به جنازه و مرده آدم ها احترام نگذارد، عجیب است. فرقی نمی کند که کدام سمتی و پیشکسوت کدام تیم باشد. اینها بزرگان فوتبال ایران بودند و بارها دل مردم را شاد کردند.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره احتمال بازگشت شهباززاده تصریح کرد: ما یک جا داریم که می تواند جای شهباززاده باشد اما خود این بازیکن مصاحبه ای کرده و تقریبا تا نیم فصل همه چیز را بسته است. فعلا از برگشتن صحبتی را نکرده است. این قضیه بازگشت باید دوطرفه است. قطعا منتظر شهباززاده هستیم چون بازیکن استقلال بوده و 2 سال زحمت کشیده است. از نظر فنی به درد تیم ما می خورد. آن بازیکنی که بیرون می رود هم موفقیتش برای ما مهم است.

فریبا در پایان درباره بحث پیشنهاد منصوریان و حاشیه های بعد از آن گفت: خیلی ها شاید پیشنهاد داشته باشند و نگویند. پرویز مظلومی، جلالی و مایلی کهن نیز چنین پیشنهاداتی داشتند و بعدا معلوم شد که این پیشنهادات واسطه درستی نداشته است. شاید هم اصلا نباید مطرح می شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز