در حالی که این روزها صحبت‌های زیادی در مورد عدم تمایلی لازلو برای حضور در ایران مطرح بود، این سرمربی در جریان مسابقات فینال فینالیست‌های جام‌های جهانی راهی ایتالیا شده است.

به گزارش مرورنیوز، لازلو سوچک، سرمربی مجارستانی تیم ملی تفنگ کشورمان پس از پایان المپیک و اتمام قراردادش با ایران شرط دریافت مطالبات گذشته خود را برای ادامه همکاری با فدراسیون ایران مطرح کرد و فدراسیون هم اعلام کرد که مطالبات وی که شامل پاداش‌ها و حقوق معوقه است را در 3 قسط پرداخت  می‌کند.

پس از این موضوع لازلو اعلام کرد که اگر با خوش قولی فدراسیون رو به رو شود در خصوص ادامه همکاری به صورت پاره وقت با فدراسیون فکر و تصمیم نهایی خود را اعلام می‌کند اما گفته می‌شود که وی پاسخی قاطع به فدراسیون نداده است.

این سرمربی مجارستانی طی صحبت‌هایی با مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی در ریو نیز همچنان بر ادامه همکاری خود با ایران در صورت دریافت مطالباتش تاکید کرده بود و قصد نداشت که به یک باره همکاری خود را با ایران قطع کند چرا که معتقد بود باید فرصتی را برای ملی‌پوشان فراهم کند تا کم کم با مربیان داخلی اخت شوند و مربیان داخلی نیز بتوانند در کنار هدایت‌های وی تیم ملی را اداره کنند.

در حالی که در این روزها صحبت‌های زیادی از بی‌تمایلی لازلو برای حضور در ایران مطرح بود، این سرمربی در جریان مسابقات فینال فینالیست‌های جام‌های جهانی تیراندازی با خودروی شخصی از مجارستان راهی ایتالیا شده است تا هدایت تیراندازان ایران در این مسابقات را بر عهده داشته باشد و این شاید چراغ سبزی برای فدراسیون باشد تا بتوانند با مذاکرات بیشتر این سرمربی را در کنار تیراندازان به صورت پاره وقت نگه دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز