مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام امروز (شنبه) با برگزاری رقابت‌های مقدماتی مسافت ۲۰۰ متر در مواد کایاک و کانوی تک‌نفره ادامه یافت.

به گزارش مرورنیوز به نقل از روابط عمومی قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام در روز پایانی از صبح امروز (شنبه) با برگزاری رقابت‌های مقدماتی مسافت 200 متر در مواد کایاک و کانوی تک‌نفره ادامه پیدا کرد و قایقرانان به مصاف یکدیگر رفتند.

در گروه اول مقدماتی کایاک یکفنره 200 متر بزرگسالان مجید جواهری از خراسان رضوی اول، میثم فتاحی از تهران توابع دوم و امین بوداغی از مازندران سوم شدند. در گروه دوم این ماده علی آقامیرزایی از گیلان، هادی جعفری از کرمانشاه و علیرضا محمدی از تهران اول تا سوم شدند.

در گروه اول مقدماتی کانوی یک‌نفره 200 متر بزرگسالان کیا اسکندانی از تهران، علی اجاقی از کرمانشاه و علی الماسی از همدان اول تا سوم شدند و  در گروه دوم سعید هنردان از کردستان، مهرداد دانیالی از گیلان و محمد سحرخیز از بوشهر رده‌های نخست را به خود اختصاص دادند.

همچنین در مرحله مقدماتی کایاک یک‌نفره 200 متر جوانان و در رگوه اول  شایان مافی از گیلان اول، یوسف پشتوان از مازندران دوم و پارسا امیدوار از تهران سوم شدند. در گروه دوم این ماده کسری اشرفی از کردستان، خزر ماهینی از بوشهر و پوریا علی‌محمدی از تهران توابع اول تا سوم شدند.

در گروه اول مقدماتی کانوی یک‌نفره 200 متر جوانان علیرضا حسینی از گیلان، سبحان بیرانوند از لرستان و طاها مقدمی از تهران رده‌های نخست را به خود اختصاص دادند. در گروه دوم این ماده رشاد وفائی از کردستان، امید حسن‌پور از آذربایجان شرقی و مرصاد زمانی از گلستان اول تا سوم شدند.

مرحله نیمه نهایی و فینال این رقابت‌ها عصر امروز برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز