سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام گفت: در آب و هوای شرجی و رطوبت بالای سالن که حتی توپ نیز خیس بود نباید زیاد از بازیکنان ایراد گرفت.

به گزارش مرورنیوز، مهران شاهین طبع، سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام هم بعد از پیروزی 100 بر 80 مقابل تیم پائویان چین تایپه در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: در ابتدای مسابقه، اختلاف زیادی با حریف نداشتیم و بازی به سختی پیش می رفت اما در کوارترهای پایانی بازیکنان توانستند در دفاع، بهتر عمل کنند و باثبات‌تر ظاهر شوند، البته باید بگویم چین تایپه تیم بدقلقی دارد و خیلی سخت می توان مقابل آنها بازی کرد.

او با توجه به زمان کم تمرینات تیمش و ناهماهنگی‌ها در آغاز بازی گفت: بازیکنان ما با توجه به تمرینات کمی که داشتند برای هماهنگی نیاز به زمان دارند و بازی به بازی بهتر می‌شوند. هر چند نباید سرعت تیم‌های شرق آسیا را نادیده گرفت.

سرمربی پتروشیمی تصریح کرد: ما در برگشت‌ها کمی ضعیف عمل کردیم و در نبردهای تک به تک خوب نبودیم. اما نباید نادیده گرفت در این آب و هوای شرجی و رطوبت بالای داخل سالن که حتی توپ نیز خیس بود نباید زیاد از بازیکنان ایراد گرفت.

شاهین‌طبع به بازی خوب اوشین ساهاکیان هم اشاره کرد: او بازیکن خوب و باتجربه‌ای است که در هر لحظه می‌تواند کمک حال تیم باشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز