رئیس دپارتمان داوران از حضور تمامی داوران و کمک داوران ایران در سمینار کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد.

به گزارش مرورنیوز، حسن کامرانی فر، رئیس دپارتمان داوران گفت: برای اولین بار کنفدراسیون فوتبال آسیا  6 داور و 9 کمک داور ایرانی را به سمینار داوران دعوت کرده است و این می تواند اتفاق خیلی مهمی برای کمیته و دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال باشد؛ چرا که بیشترین آمار دعوت شده به این سمینار از ایران هستند.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به موفقیت داوران در مسابقات بین المللی، بیشترین سهمیه داوری در آسیا را داریم و با توجه به اینکه داوران الیت ما افزایش پیدا کرده در همین راستا تعداد قضاوت های بین المللی داوران کشورمان نیز هم افزایش می یابد. بدون شک هم به لحاظ کمیت و کیفیت بالاترین رتبه داوری را در آسیا داریم. این موفقیت را به فدراسیون فوتبال تبریک می گویم. همچنین کمیته و دپارتمان داوران از تمامی داوران و کمک داوران دعوت شده به این دوره می خواهد که با تمام توان و انرژی در این کلاس ها حضور یابند و تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بتوانند در ادامه این موفقیت را کامل تر کنند.

رئیس دپارتمان داوران در ادامه اظهار داشت: این دوره از 30 آبان تا 4 آذرمان در کشورهای مالزی و امارات برگزار می شود که از ایران علیرضا فغانی، محسن ترکی، موعود بنیادی فر، بیژن حیدری، پیام حیدری و حسن اکرمی به عنوان داور و رضا سخندان، محمدرضا منصوری، محمدرضا ابوالفضلی، سعید علی نژادیان، علی میرزابیگی، حسن ظهیری، آرمان اسعدی، سعید قاسمی و علیرضا ایلدروم به عنوان کمک داور در این کلاس حضور خواهند داشت.

کامرانی فر در پایان گفت: محمدرضا فغانی نیز به عنوان هفتمین داور مرحله اول این کلاس را با موفقیت پشت سرگذاشته است و می توان گفت عملا تمام داوران ما سهمیه الیت 2017 آسیا را کسب کرده اند. قطعا حضور تمام داوران در این دوره می تواند مثمر ثمر باشد؛ چرا که به تجربیات آنها افزوده و شاهد قضاوت بهتری در مسابقات لیگ این فصل خواهیم داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز