مربی تیم ملی فوتبال ساحلی معتقد است که حضور در رقابت‌های ساحلی آسیا می‌توانست کمک زیادی به آماده‌سازی تیم ملی داشته باشد.

 به گزارش مرورنیوز، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی نادری، مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در ابتدا درباره اردوی ملی پوشان در یزد گفت: اولین اردوی تیم ملی پس از قهرمانی در جام قاره آسیا را به میزبانی استان یزد و باشگاه مقاومت گلساپوش برگزار کردیم. در این اردو که با حضور چهار، پنج بازیکن جوان دعوت شده به تیم ملی پیگیری شد، در واقع اهداف بدنسازی و پس از آن کارهای تاکتیکی را دنبال کردیم.

وی ادامه داد: از نظرم این اردو به عنوان نخستین مرحله از مراحل آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در مسابقات جام بین قاره‌ای جهان قدم خوبی بود. اردوهای دیگری هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم که در یکی از آنها تیم‌های ملی بزرگسالان و تیم ملی «ب» به‌طور مشترک در اردو حاضر می‌شوند، چراکه پشتوانه‌سازی و آشنا کردن جوان‌های ساحلی‌باز با شرایط تیم ملی از سیاست‌های دپارتمان فوتبال ساحلی و کادرفنی تیم ملی است.

نادری افزود: تیم ملی «ب» با روند چند سال اخیر کم‌کم نمود پیدا می‌کند و در دو سال آینده 30 بازیکن سطح بالا که توانایی حضور در تیم ملی بزرگسالان را دارند، در اختیار خواهیم داشت که آینده‌ای بدون نگرانی برای کادرفنی را رقم می‌زند.

مربی تیم ملی درباره عدم حضور ایران در رقابت‌های المپیک ساحلی آسیا گفت: خیلی دل‌مان می‌خواست تا در این بازی‌ها حضور داشته باشیم، چراکه هم از عنوان قهرمانی دو دوره خود دفاع می‌کردیم و هم اینکه مسابقات بسیار خوبی برای آماده‌سازی تیم ملی در راه جام بین قاره‌ای جهان به‌شمار می‌رفت. در واقع سطح مسابقات بالا بود و می‌توانستیم هم مدال‌آوری داشته باشیم و هم بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشیم. البته مدیران فدراسیون و به‌خصوص رئیس فدراسیون تمام تلاش خود را برای اعزام تیم ملی به‌کار گرفت، اما در نهایت این اتفاق صورت نگرفت.

نادری اظهار داشت: روند فعلی و برنامه‌ریزی‌هایی که برای اردوهای تیم ملی درنظر گرفته شده، نویدبخش حضور پرقدرت ما در مسابقات جام بین قاره‌ای است و همه تلاش خود را به‌کار گرفته‌ایم تا بیشترین دستاورد را از اردوهای پیش‌رو داشته باشیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز