کاپیتان ماتادورها مصدوم شد و به مدت یک ماه قادر به بازی کردن نخواهد بود.

به گزارش مرورنیوز، در جریان پیروزی 2 بر صفر شب گذشته (یکشنبه) تیم ملی فوتبال اسپانیا در خانه آلبانی در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه اروپا، سرخیو راموس دچار مصدومیت شد و در دقیقه 80 جای خود را به اینیگو مارتینس داد.

سرخیو راموس که در دقیقه 78 برای استفاده از قدرت سرزنی خود روی ضربات ایستگاهی و کرنر جلو کشیده بود، پس از اینکه به هوا پرید، به هنگام پایین آمدن پایش دچار آسیب‌دیدگی شد. ظاهراً زانوی مدافع رئال مادریدی ماتادورها دچار پیچ‌خوردگی است. او پس از این صحنه بدون کمک زمین را ترک کرد، اما اوضاعش خیلی خوب به نظر نمی‌رسد.

خولن لوپتگی، سرمربی اسپانیا که تیمش با این برد به صدر جدول گروه G بازگشت، در مورد وضعیت کاپیتان اسپانیا گفت: مصدومیت راموس به نظر پیچ‌خوردگی زانوست. امیدواریم که آسیب‌دیدگی او خیلی جدی نباشد.

اگر مصدومیت راموس تأیید شود، او به جمع مصدومان رئال مادرید یعنی مارسلو، کاسمیرو و لوکا مودریچ خواهد پیوست و این کار زین‌الدین زیدان را برای ادامه فصل دشوار خواهد کرد.

راموس پس از برد تیم ملی اسپانیا برابر آلبانی روحیه خوبی داشت و با وجود مصدومیت در رختکن تیمش حضور پیدا کرد و این برد را با هم‌تیمی‌هایش جشن گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز