کاپیتان تیم ملی ایتالیا اعتراف کرد نتیجه‌ای که آتزوری در بازی خارج از خانه‌اش برابر مقدونیه گرفت، چیزی بیشتر از حقش در این دیدار بود.

به گزارش مرورنیوز، تیم ملی ایتالیا شب گذشته (یکشنبه) در شرایطی در دور سوم بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 در خاک مقدونیه با نتیحه 3 بر 2 پیروز شد که در این بازی گل اول را زد، در ادامه 2 بر یک عقب افتاد و در نهایت با گل‌های چیرو ایموبیله که آخرین آن در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده بود، سه امتیاز را از آن خود کرد.

جان لوئیجی بوفون، کاپیتان آتزوری پس از این بازی به شبکه رای اسپورت گفت: بازی عجیبی بود. جلو افتادیم اما بازی را کنترل نکردیم و نتیجه‌اش این شد که به حریف‌مان اجازه دادیم موقیت‌های گلزنی فراوانی به دست آورد و این کاری است که معمولاً انجام نمی‌دهیم.

وی ادامه داد: صرف نظر از نتیجه، این مسابقه یک نکته مثبت داشت و آن این بود که ما همیشه با جان و دل بازی می‌کنیم و شاید به همین دلیل نتایجی بهتر از آنچه که حق‌مان است، می‌گیریم. جامپیرو ونتورا (سرمربی تیم ملی ایتالیا) در تلاش است با انتقال مفاهیمش و تعبیری که از فوتبال دارد، به ما کمک کند. گاهی اوقات ما اشتباه می‌کنیم و به همین دلیل بازی‌هایی که روی کاغذ آسان هستند را برای خودمان سخت می‌کنیم. حالا ما از سه بازی‌مان هفت امتیاز گرفته‌ایم و این روندی است که باید ادامه دهیم.

تیم ملی ایتالیا در حال حاضر هم امتیاز با اسپانیا و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به ماتادورها، در رده دوم جدول گروه G مرحله انتخابی جام جهانی 2018 قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز