مهاجم تیم فوتبال منچسترسیتی تمرینات تیم ملی کشورش برای حضور در بازی دهم آلبی‌سلسته در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ را ترک کرد.

به گزارش مرورنیوز، در حالی که تنها دو روز دیگر به جدال تیم‌های ملی آرژانتین و پاراگوئه در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه باقی مانده است، سرخیو آگوئرو در تمرینات تیم ملی آرژانتین آسیب دید و مجبور به ترک کمپ تمرینی آلبی‌سلسته شد.

طبق گزارش رسانه‌های محلی، مصدومیت آگوئرو از ناحیه ساق پاست، اما هنوز شدت آسیب‌دیدگی او مشخص نشده است. با این حال بعید نیست که او به سبب این مصدومیت بازی دهم تیمش در مرحله انتخابی جام جهانی را از دست بدهد.

مصدومیت آگوئروی 28 ساله در تمرینات تیم تحت هدایت ادگاردو بائوسا در شرایطی است که آلبی سلسته علاوه بر او، مهره‌های کلیدی دیگری مانند پابلو زابالتا و نیکلاس اوتامندی را به‌دلیل دو اخطاره بودن و لیونل مسی را به‌دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

تیم ملی آرژانتین ساعت سه بامداد چهارشنبه در دور دهم بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 میزبان پاراگوئه خواهد بود و این در حالی است که آلبی‌سلسته در حال حاضر با 16 امتیاز و سه امتیاز فاصله نسبت به اروگوئه صدرنشین، در رده پنجم جدول رقابت‌ها قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز