دیدار تیم ملی ایران و کره‌جنوبی تا دقیقه ۱۵ بدون اینکه گلی داشته باشد، در جریان است.

به گزارش مرورنیوز، تیم‌ ملی فوتبال کشورمان در چهارمین دیدار از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 18:18( با سه دقیقه تاخیر) امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف کره‌جنوبی رفته است.

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، میلاد محمدی، رامین رضاییان، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، وحید امیری، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون.

ترکیب کره‌جنوبی: کیم سونگ جیو، او جائه سوک، کیم کی‌هی، هوام تائه وی، سون هیونگ مین، کیم بو کیونگ، جی‌دونگ وون، هان کوک یونگ، کی سونگ یونگ، لی چونگ یونگ، جانگ هیونسو.

ریوجی ساتو از ژاپن قضاوت این مسابقه را برعهده دارد.

نیمه اول:

دقیقه یک: پرتاپ بلند علیرضا بیراوند به نزدیکی‌های محوطه جریمه کره‌ای‌ها رسید و وحید امیری را در موقعیت مناسبی قرار داد، اما داور خطای سردار آزمون را اعلام کرد.

دقیقه 7: توپ ارسالی از جناح چپ به داخل محوطه کره‌ای‌ها به سردار آزمون رسید. پس از اینکه دروازه‌بان کره توپ را دفع کرد، وحید امیری موفق به گلزنی شد، اما کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

دقیقه 10: نفوذ‌های خوب احسان حاج‌صفی و ارسال توپ به پشت محوطه جریمه کره‌ای‌ها، علیرضا جهانبخش را صاحب موقعیت خوبی کرد و مهاجم تیم ملی می‌رفت تا اولین گل ایران را به ثمر برساند، اما دروازه‌بان کره توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 16: ایران صاحب ضربه ایستگاهی شد که جهانبخش باز هم با ارسال احسان حاج‌صفی به راحتی می‌توانست دروازه کره را باز کند، اما توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز