در دیدار یاران رونالدینیو و یاران مارادونا که به دیدار صلح و دوستی معروف است، دیگو مارادونا با خوان سباستین ورون درگیری لفظی پیدا کرد.

 به گزارش  مرورنیوز، در دیدار «صلح و دوستی» که میان یاران رونالدینیو و مارادونا که در ورزشگاه المپیکو شهر رم در حضور پاپ فرانسیس برگزار شد، یاران رونالدینیو توانستند با نتیجه‌ چهار بر سه پیروز این مسابقه شوند.

برای یاران رونالدینیو در این بازی، فردریک کانوته، هرنان کرسپو، بویان کرکیچ و فرناندو کاواناگی گلزنی کردند. گل‌های یاران مارادونا را نیز نیکولاس بوردیسو، فرانچسکو توتی و آنتونیو دی‌ناتاله به ثمر رساندند.

در پایان نیمه نخست، خوان سباستین ورون روی پای مارادونا تکل رفت. مارادونا بلافاصله بلند شد اما مکالمه رد و بدل شده بین این دو، با واکنش شدید مارادونا روبرو شد. اگر  سایر بازیکنان و مسئولان زمین نبودند، بین این دو درگیری فیزیکی رخ می داد.

 

 

 

مسئولان کناری زمین و بازیکنان هر دو تیم از جمله کافو سعی در آرام کردن مارادونا داشتند تا این درگیری ختم به خیر شود. به نظر می‌رسد درگیری این دو، دو دلیل داشته باشد. یکی دست ندادن ورون با مارادونا پیش از بازی و دیگری نیز اظهار نظر قبلی مارادونا که عنوان کرده بود ورون عامل اخراج او از تیم‌ ‌ملی آرژانتین بعد از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی بوده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز