رقابت‌های انتخابی تیم ملی شمشیر بازی دانشجویان دختر و پسر جهت شرکت در بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان برگزار می‌شود.

به‌ گزارش ‌مرور نیوز ‌و ‌به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، مسابقه انتخابی تیم ملی شمشیر بازی دانشجویان دختر و پسر برای شرکت در رقابت‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان با همکاری فدراسیون شمشیر بازی چهارشنبه 18 اسفند به مدت یک روز برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش در این رقابت‌ها که با حضور دانشجویان منتخب کلیه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور برگزار می‌شود، دانشجویان در رشته سابر با هم به رقابت خواهند پرداخت که بر اساس شرایط اعلام شده از سوی کمیته فنی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی ، نفرات اول المپیاد یا مسابقات قهرمانی دانشگاه های هر بخش در سال 95 و نفراتی که رنکینگ شمشیر بازی کشوری آنها زیر 30 باشد می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند .

همچنین بر اساس شرایط قوانین و مقررات ( fisu ) متولدین 11 دی 1367 به بعد حق شرکت در مسابقات را دارند، دانشجویان شرکت کننده باید کارت دانشجویی و معرفی‌ نامه معتبر از دانشگاه مربوطه و بیمه ورزشی سال 1395 را به همراه داشته باشند.

این رقابت‌ها روز چهارشنبه 18 اسفند ماه در بخش پسران ساعت 9 صبح و در بخش دختران ساعت 14 بعد از ظهر همان روز در ورزشگاه شهید شیرودی ، سالن شمشیربازی شهید کلاهدوز برگزار می‌شود.

بیست و نهمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 28 مرداد لغایت هشتم شهریور ماه سال آینده در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز