رقیب اصلی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا امشب در یکی از حساس ترین بازی های فوتبال عربستان مقابل دشمن دیرینه اش صف آرایی می کند.

به گزارش مرور نیوز، جدالی که طرفداران فوتبال در عربستان به آن لقب ال کلاسیکو داده اند و برتری در آن را هم تراز قهرمانی در این کشور می دانند. الهلال و الاتحاد به عنوان دو باشگاه پرافتخار و پرطرفدار سعودی امشب در رقابت های لیگ برتر در شرایطی در ورزشگاه ملک فهد ریاض مقابل هم صف آرایی می کنند که رقابت شدیدی با هم در صدر جدول دارند.

رقیب پرسپولیس مقابل دشمن دیرینه


حساسیت های حاکم بر این مصاف به قدری بالا بود که باشگاه الهلال چند روز پیش با موافقت فدراسیون فوتبال عربستان با صرف هزینه ای بالغ بر 135 هزار ریال سعودی(135 میلیون تومان) داوری خارجی برای قضاوت ال کلاسیکو به ریاض کشاند که بنا بر اعلام رسانه های این کشور اریکسن سوئدی داوری سرشناس در فوتبال اروپا امشب مصاف الهلال با الاتحاد را سوت خواهد زد.

رقیب پرسپولیس مقابل دشمن دیرینه


الاتحاد بعد از این که از سوی کنفدارسیون فوتبال آسیا از حضور در لیگ قهرمانان محروم شد به تازگی از سوی فیفا با کسر سه امتیاز به خاطر پرونده بدهی به بازیکن خارجی روبرو شد که همین حکم آنها را از رقیب دیرینه دورتر کرد با این حال مصاف امشب می تواند استارت دوباره ای برای این تیم سرشناس باشد تا به الهلال نزدیک تر شود. حساسیت های این مصاف به قدری بالاست که باشگاه الهلال اعلام کرد تمام 78 هزار بلیت ورزشگاه ملک فهد برای این بازی پیش فروش شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز