سرمربی منچسترسیتی عنوان کرد تیمش به هیچ وجه به یک امتیاز مقابل ساندرلند فکر نمی‌کند و فقط برای برد به میدان می‌رود.

به‌ گزارش مرور نیوز و ‌به نقل از ساکرنت، در ادامه‌ رقابت‌های هفته‌ بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، امروز (یکشنبه) منچسترسیتی برای پس گرفتن رتبه دوم جدول رده‌بندی باید برابر ساندرلند انتهای جدولی بازی کند که امیدوار است هر چه‌ سریع‌تر از قعر خودش را نجات بدهد.

پپ گواردیولا قبل از این دیدار گفت‌: یک بازی حساس در انتظار تیم ماست. باید هر طور شده این بازی را ببریم چون رقیبان مستقیم ما، کار را برای‌مان سخت کردند. ساندرلند تیم خوبی است و بازی برابر چنین تیم‌هایی که می‌خواهند از قعر جدول رده‌بندی رها شوند، آسان نیست. انتظار بازی دفاعی و فشرده را از حریف داریم. یک امتیاز هم می‌تواند برای ساندرلند خوب باشد ولی ما را به هیچ وجه خوشحال نمی‌کند.

در بازی‌های اخیر منچسترسیتی، ویلی کابایرو درون دروازه‌ قرار گرفته است و خبری از کلودیو براوو در ترکیب این تیم نیست. گواردیولا به حمایت از دروازه‌بان نخست تیمش پرداخت و گفت‌: معمولا برای دروازه‌بان‌ها مهم‌ترین موضوع کار با دستانشان است ولی براوو ، دروازه‌بانی بزرگ برای ماست چون بازی با پای خیلی خوبی دارد. پاس‌های او تاثیر بسیار زیادی در روند تیم دارد. منتظر بازی‌های خوبی از براوو هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز