با گذشت چهار ماه از بازگشایی مجدد نقش جهان، ذوب‌آهن برای اولین بار حضور در این استادیوم را تجربه می‌کند تا نهمین میزبان سپاهان در این ورزشگاه باشد.

به گزارش مرور نیوز، پس از بازگشایی مجدد ورزشگاه نقش جهان و در دسترس قرار گرفتن دوباره آن برای سپاهان، صحبت‌هایی درباره احتمال برگزاری برخی از دیدارهای ذوب‌آهن در این استادیوم هم مطرح شد. اما نه تنها در ادامه در این باره توافقی صورت نگرفت که ورزشگاه نقش جهان خیلی زود به اختلافی عجیب بین 2 باشگاه همشهری دامن زد.


اینچنین شد که با گذشت بیش از چهار ماه از افتتاح نقش جهان ذوب‌آهن هنوز بازی در این ورزشگاه پُرسروصدای شهر اصفهان را تجربه نکرده است و تازه امروز برای اولین بار و البته در کسوت تیم میهمان در این استادیوم به میدان می‌رود.

اولین میهمانی ذوب در دهمین میزبانی سپاهان


به این ترتیب، ذوب‌آهن پس از تیم‌های پارس جنوبی، فولاد، صبا، سایپا، استقلال، نفت تهران، نفت آبادان و ماشین‌سازی نهمین میهمان سپاهان در ورزشگاه نقش جهان محسوب می‌شود. البته طلایی‌پوشان در این مدت 2 مرتبه (یک بار در جام حذفی و یک دفعه در لیگ برتر) میزبان نفت تهران بوده‌اند و از این رو شهرآورد شصتم دهمین میزبانی سپاهان در ورزشگاه نقش جهان در فصل جاری محسوب می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز