دروازه بان موفق سیاه جامگان در بازی برابر استقلال درباره این بازی می گوید بدون استرس در میدان حاضر شدیم و همین موضوع باعث شد تا بتوانیم از حریف خود امتیاز بگیریم. 

به گزارش مرور نیوز، محمد ناصری در خصوص دیدار تیم های سیاه جامگان و استقلال و تساوی در این دیدار گفت: از اینکه توانستیم با یک بازی خوب و بدون استرس یک امتیاز از خانه حریف دشت کنیم خوشحالیم. دوست داشتم در این بازی علاوه بر ایجاد شرایط مناسب باتوجه به امتیازی که کسب کردیم کلین‌شیت هم می‌کردم که نشد. این تیم به روزهای خوبش بازگشته و امیدوار به نگه داشتن سهمیه استان را با همین نتایج خوب هستیم.
او درباره پنالتی‌ این بازی که به نفع آبی پوشان گرفته شد گفت: من نزدیک صحنه نبودم اما مصطفی احمدی گفت خطایی که روی فرشیداسماعیلی انجام شده به هیچ عنوان پنالتی نبوده و استقلالی‌ها انگار منتظر بودند داور برایشان یک پنالتی بگیرد. ضربه پنالتی هم توسط امید ابراهیمی نواخته شد او همیشه توپ‌هایش را محکم می‌زند و او این ضربه پنالتی را هم با تمام قدرت به سمت دروازه‌ ما زد که کنترلش برای من کمی سخت شد.
گلر سیاه‌جامگان در خصوص تاثیر حضور میثاقیان گفت: ایشان با حضورشان طی یک هفته گذشته همدلی و جنگندگی‌ را به تیم تزریق کرده‌اند تا بچه‌ها با تلاش بسیار بتوانند چنین نتایجی کسب کنند. البته حضور آقای محمدی در کنار تیم و تمرینات موثرشان یک وزنه مثبت برای سیاه‌جامگان محسوب می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز