سرمربی بایرن‌مونیخ از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر اتلتیکو مادرید راضی نیست. او تاکید کرد که بایرن در بازی‌های بعدی بهتر ظاهر خواهد شد.

به گزارش مرورنیوز، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اتلتیکو مادرید اسپانیا در خانه از بایرن مونیخ پذیرایی کرد و در نهایت هم توانست مثل فصل قبل با یک گل نماینده آلمان را شکست دهد و یک پیروزی ارزشمند را به دست آورد.
کارلو آنچلوتی که نخستین شکست خود با بایرن را تجربه کرد در نشست خبری بعد از بازی، تصریح کرد: بازی کردن در برابر اتلتیکو مادرید همواره سخت است. براین باور هستم که روز خوب ما نبود و نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش گذاریم. جدیت و انگیزه لازم را در زمین نداشتیم و همین هم باعث شد تا نتوانیم دروازه حریف را باز کنیم.
او ادامه داد: چند حرکت خوب داشتیم اما به گل منتهی نشد. نتوانستیم در ضد حملات دروازه حریف را باز کنیم. اگر می‌خواهیم در چنین دیدارهای به پیروزی برسیم باید سرعت بیشتری به بازی دهیم و با انگیزه تر باشیم. در چنین بازیهای باید قدر کوچکترین موقعیت ها را دانست.
سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ در پایان سخنان خود ، خاطرنشان کرد: این تنها یک بازی بود و هنوز تا پایان این مرحله بازی‌های زیادی باقی مانده است و نباید ناامید شد. آنگونه که می‌خواستم نبودیم و شب خوبی را پشت سرنگذاشتم اما اطمینان دارم که در بازی‌های آینده بهتر خواهیم شد. هنوز در آغاز راه قرار داریم و نباید ناامید شد.
بایرن مونیخ در حالی در این دیدار تن به شکست داد که در دیدار قبلی خود جشنواره گل به راه انداخته بود و روستوف را با پنج گل در هم کوبید. اتلتیکو مادرید در این گروه با شش امتیاز صدرنشین است و بایرن مونیخ هم با سه امتیاز در جایگاه دوم جای دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز