سرمربی ایتالیایی اسپارتاک مسکو در آستانه بازی تیمش برابر روستوف تأکید کرد که پیش از این هیچ چیزی درباره مربی آزمون و عزت‌اللهی نشنیده بود.

به گزارش مرورنیوز، تیم‌های اسپارتاک مسکو و روستوف فردا (شنبه) برگزارکننده حساس‌ترین بازی هفته دهم لیگ برتر روسیه هستند. ماسیمو کاررا، سرمربی تیم اسپارتاک مسکو که سابقه مربیگری در تیم ملی ایتالیا و باشگاه مطرح یوونتوس را دارد در اظهارنظر جالبی عنوان کرد که پیش از عزیمت به روسیه هیچ خبر یا مطلبی درباره مربی ترکمنستانی یاران آزمون و عزت‌اللهی نشنیده بود.

کاررا در ادامه اظهار داشت: هیچ‌گاه توجه جدی به فوتبال روسیه نداشتم، اما الان می‌دانم که بردیف، مربی بسیار خوبی است و توانست تیم روستوف را به لیگ قهرمانان اروپا هدایت کند.

این مربی ایتالیایی که پس از انصراف بردیف از سرمربیگری تیم اسپارتاک مسکو جایگزین او شد در خاتمه تأکید کرد که تاکتیک روستوف انجام بازی فشرده است، اما تیمش در بازی فردا با یک برنامه حساب شده و گام به گام پیشروی خواهد کرد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه تیم اسپارتاک مسکو با 19 امتیاز صدرنشین است و روستوف 16 امتیازی جایگاه چهارمی را در اختیار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز