تیم ذوب آهن اصفهان فاتح چهاردهمین دوره لیگ برتر والیبال نشسته شد.

به گزارش مرور نیوز ، در آخرین روز مسابقات والیبال باشگاهی بانوان در دسته برتر، تیم ذوب آهن اصفهان به عنوان قهرمانی دست یافت، فولاد سپاهان اصفهان نایب قهرمان شد و عنوان سوم نیز به تیم شهدای غواص کرمان رسید.

تیم های هیات خراسان رضوی، هیات لرستان و هیات مازندران نیز به ترتیب در جایگاههای چهارم تا ششم این رقابت ها قرار گرفتند.

این مسابقات در دسته برتر با حضور 6 تیم ذوب آهن اصفهان، فولاد سپاهان اصفهان، هیات خراسان رضوی، هیات لرستان، هیات کرمان و هیات مازندران از روز جمعه، 13 اسفند ماه در محل فدراسیون آغاز شد و امروز با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

اکرم ابوالقاسم پور، نایب رئیس انجمن والیبال معلولین در خصوص این رقابت ها گفت: با وجود آنکه جذب اسپانسر برای رقابت های باشگاهی بانوان دشوار است اما خوشبختانه در مجموع رقابت های برتر و دسته یک، 10 تیم با حمایت اسپانسر در مسابقات شرکت کردند.

وی افزود: دور مقدماتی مسابقات با حضور 10 تیم برگزار شد و در نهایت 4 تیم به مسابقات دسته یک و 6 تیم به مسابقات دسته برتر راه یافتند که دور نهایی رقابت های دسته یک به میزبانی تبریز برگزارشد.

نایب رئیس انجمن والیبال معلولین خاطر نشان کرد: مسابقات دور نهایی لیگ برتر نیز از 13 اسفند ماه در تهران آغاز شد و در مجموع پس از انجام 15 بازی، ظهر امروز به کار خود پایان داد.

ابوالقاسم پور در ادامه گفت: تمامی بازیکنان ملی پوش در قالب تیم های دسته یک و برتر در مسابقات شرکت کردند و این مساله به غنای دیدارها افزوده بود.

وی در پایان تصریح کرد: از زحمات سرکار خانم لیلی توکلی، نایب رئیس پیشین انجمن قدردانی می کنم و همچنین از حمایت های فدراسیون و انجمن والیبال که در برگزاری این مسابقات با ما همکاری داشتند، سپاسگزارم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز