رضا قوچا‌ن‌نژاد، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازگشت به هلند اولین تمرین خود را با تیم هیرنوین انجام داد.

به گزارش مرورنیوز، سایت خبری باشگاه هیرنوین هلند از اولین تمرین رضا قوچان‌نژاد با سایر بازیکنان این تیم در شب گذشته (پنجشنبه) پس از همراهی تیم ملی ایران در دو بازی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه برابر تیم‌های ملی ازبکستان و کره جنوبی خبر داد.

در این میان یورگن استرپل با ابراز خوشحالی از حضور تمامی بازیکنان در تمرینات پیش از بازی هفته نهم اردویژه هلند برابر گرونیخن که دربی تیم‌های شمالی هلند محسوب می‌شود، اظهار داشت: بازیکنان هیرنوین در وضعیت خوبی به‌سر می‌برند، اما مسئله عدم حضور هفت بازیکن در تمرینات به خاطر همراهی تیم‌های ملی کشورشان در دوره‌های مختلف آزاردهنده است. به همین خاطر نمی‌توانیم برای ایجاد شرایط مطلوب با حضور بازیکنان مورد‌نظر خود کار کنیم. ما باید بتوانیم ریتم خوب تیمی خود را همواره با در اختیار داشتن تمامی بازیکنان حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال هیرنوین در ادامه با اشاره به بازی برابر گرونیخن گفت: هیرنوین شروع خوب فصل خود را حفظ می‌کند و دلیلی برای سقوط کردن نداریم. ما باید هر هفته عملکرد خوب خود را به نمایش بگذاریم و در بازی فردا با حریف باتجربه‌ای روبه‌رو می‌شویم، هر چند فصل را به خوبی آغاز نکرده است.

تیم هیرنوین تا پایان هفته هشتم اردویژه هلند با 15 امتیاز جایگاه چهارم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز