سرمربی پاری‌سن ژرمن از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر لودوگورتس راضی است و یک توصیه مهم به آنها داشت.

 به گزارش مرورنیوز، پاری سن ژرمن بعد از پشت سرگذاشتن چند روز پر فشار و سخت نفس راحتی کشید و پیروزی روحیه بخشی را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد.
شاگردان اونای امری که چند روز پیش در لیگ فرانسه تن به شکست دادند در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا در خانه لودوگورتس به میدان رفتند و در حالیکه با یک گل از حریف خود عقب بودند در نهایت با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسیدند تا به صدر جدول رده بندی گروه خود راه پیدا کنند.
اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن  از عملکرد شاگردانش راضی است و یک توصیه مهم هم به آنها داشت. سرمربی پاری‌سن‌ژرمن در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و از هر نظر از عملکرد تیم خود راضی هستم. نکته بسیار مهمی که در این دیدار وجود داشت این بود که ما از حریف خود عقب افتادیم، اما ناامید نشدیم و با صبر و حوصله ای که به خرج دادیم توانستیم سه گل به ثمر رسانیم و پیروز بازی شویم.
او ادامه داد: به بازیکنانم یک توصیه مهم می‌کنم و آن این که همیشه صبور باشند و با صبر و حوصله بالا بازی کنند. این به ما کمک می‌کند تا بهتر نتیجه گیریم. بسیار خوشحالم که توانستیم این پیروزی ارزشمند و روحیه بخش را به دست آوریم. همه بازیکنان پاری سن ژرمن خوب بودند. از عملکرد خط میانی و حمله رضایت کامل دارم.
امری در پایان سخنان خود گفت: وقتی تیم پیروز می‌شود یعنی این که همه بازیکنان خوب بوده اند، اما به هنگام شکست انتقادها بالا می رود. با این حال باید بگویم که پاری سن ژرمن در آرامش به سر می برد و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. شایسته این پیروزی بودیم و باید به این روند خود ادامه دهیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز