هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که از نتایج تیمشان در لیگ شانزدهم راضی هستند سرود قهرمانی این تیم را سر دادند.

به گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال پرسپولس از هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۲۵ به مصاف استقلال خوزستان رفت. حاشیه های این دیدار را می خوانید:

* هواداران پرسپولیس هنگام گرم کردن علیه آرش افشین مهاجم استقلال خوزستان شعارهایی سر دادند. این بازیکن در نیم فصل اول لیگ شانزدهم در استقلال تهران بازی می کرد.

* حدود 50 هوادار استقلال خوزستان با لباس و پرچم آبی در ورزشگاه حاضر شده بودند. همچنین میان هواداران تیم اهوازی، چند هوادار تیم فولاد هم حضور داشتند که پرچم های این تیم را در دست داشتند.

* پیش از آغاز این مسابقه مراسم تجلیل از شهدا و جانبازان با حضور مهدی تاج و مربیان دو تیم برگزار شد. تاج و اسلامیان از جایگاه ویژه این بازی را تماشا کردند.

* علی اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی و ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس هم از تماشاگران این بازی بودند.

* وحید امیری، حسین ماهینی و رضا کرملاچعب از جمله بازیکنان پرسپولیس بودند که به سمت نیمکت استقلال خوزستان رفتند و با نیمکت نشینان این تیم خوش و بش کردند. مهدی طارمی هم با تعدادی از نیمکت نشینان تیم اهوازی خوش و بش کرد.

* برانکو ایوانکوویچ هم پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمکت تیم میهمان رفت و به نیمکت نشینان این تیم خوش آمد گفت. وی همچنین عکس یادگاری با سیروس پورموسوی سرمربی تیم استقلال خوزستان گرفت.

* مهرداد میناوند و محمد پنجعلی هم از جمله حاضران در جایگاه ویژه بودند.

* در ابتدای این مسابقه نعمتی‌نژاد مربی استقلال خوزستان در کنار خط حضور داشت و بازیکنان این تیم را راهنمایی می کرد و پس از اینکه 10 دقیقه از آغاز بازی گذشت، پورموسوی خودش به لب خط آمد.

* هواداران پرسپولیس از ابتدای این مسابقه چندین بار شعار قهرمانی سر دادند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز