آخرین دیدار هفته هشتم لیگ برتر، در تبریز و بین دو تیم گسترش فولاد و پدیده مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش مرورنیوز، هفته هشتم لیگ برتر فردا (یکشنبه) و با انجام یک بازی به پایان می‌رسد. دیداری که باید در ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل و بین دو تیم شرقی و غربی کشورمان برگزار شود.

گسترش فولاد که میزبان بازی است، دو عملکرد متفاوت در دو جبهه متفاوت داشت؛ آنها به گواه کارشناسان، در بازار نقل و انتقالات یک تیم برنده بودند اما در هفته‌های ابتدایی لیگ، آن‌قدر  به حریفانش امتیاز دادند تا به انتهای جدول رده‌بندی برسند آن هم بدون کسب حتی یک پیروزی. حالا شاگردان فراز کمالوند، تنها تیم بدون برد در لیگ برتر هستند و این آمار بد، آنها را آزار می‌دهد.

آن سوی میدان اما پدیده را می‌بینیم. پدیده نیز عملکرد چندان بدی در بازار نقل و انتقالات نداشت و حتی با کسب برد مقابل سپاهان در هفته اول لیگ برتر، چشم‌ها را به خود خیره کرد ولی در ادامه تا توانست،‌ به تیم‌های مقابلش امتیاز بخشید و حالا در رده‌های پایینی جدول حضور دارد. رضا مهاجری که مانند فراز کمالوند از جمله شاگردان فیروز کریمی است، در فصل قبل عملکرد نسبتاًخوبی داشت ولی شرایط فنی آنها در لیگ شانزدهم دچار تغییر شد و مشخص نیست این وضعیت تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد.

از حیث جایگاه دو تیم در جدول، نمی‌توان چندان روی این بازی حساب کرد اما وقتی نگاهی به لیست بازیکنان و مدل تاکتیکی مورد علاقه دو مربی می‌اندازیم، بازی جذاب‌تری را متصور می‌شویم. هر دو تیم قرار است از بحران خارج شوند و به دنبال کسب پیروزی هستند یا برای افزایش توان تهاجمی خود، در پی ایجاد فضای بهتری برای برد می‌گردند. این پیش‌بینی‌ها، دل هر هواداری را برای تماشای یک بازی زیبا، گرم می‌کند.

به گزارش تسنیم، برنامه ادامه رقابت‌های هفته هشتم لیگ برتر به شرح زیر است:

شنبه 24 مهر

سیاه جامگان - استقلال، ساعت 15:30، وررشگاه ثامن مشهد

ذوب‌آهن - سپاهان، ساعت 17، ورزشگاه فولادشهر

سایپا - تراکتورسازی، ساعت 17، ورزشگاه دستگردی

ماشین‌سازی‌تبریز - استقلال خوزستان، ساعت 17:15، ورزشگاه بنیان دیزل

پرسپولیس - نفت‌تهران، ساعت 18، ورزشگاه آزادی

یکشنبه 25 مهر

گسترش فولاد - پدیده، ساعت 15، ورزشگاه بنیان دیزل

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز