دپارتمان تیم ملی فوتبال کشورمان برای تغییر برنامه‌ای که به‌دلیل لغو دیدار دوستانه با تایلند رقم خواهد خورد، تشکیل جلسه داد.

به گزارش مرورنیوز، به‌ دنبال درگذشت پادشاه تایلند دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ملی این کشور لغو شد، مسئله‌ای که برنامه‌های تیم ملی را هم برای سفر به تایلند تغییر خواهد داد.

دپارتمان تیم ملی برای تغییر برنامه و اینکه چه تیمی برای برگزاری بازی دوستانه در تاریخ 20 آبان ماه پیش از دیدار مقابل سوریه جایگزین تایلند خواهد شد، تشکیل جلسه داده است. نتیجه نهایی این جلسه هم به فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد تا در خصوص جایگزین تایلند تصمیم‌گیری شود.

این در حالی است که بیشتر تیم‌های حاضر در مرحله انتخابی جام جهانی برنامه بازی‌های دوستانه خود را در این تاریخ هماهنگ کرده‌اند. این موضوع قرار است مورد بررسی قرار بگیرد تا یکی از تیم‌هایی که شرایط و برنامه‌اش با برنامه تیم ملی هماهنگی بیشتری دارد، برای بازی دوستانه در نظر گرفته شود.

با توجه به زمان کم باقیمانده تا آغاز اردوی بعدی تیم ملی برای دیدار مقابل سوریه، فدراسیون فوتبال تا دو هفته دیگر باید جایگزین تایلند را مشخص کند. این در حالی است که کارلوس کی‌روش برای هماهنگی اردوی تیم ملی در تایلند راهی بانکوک شده بود و با توجه به این موضوع ممکن است کی‌روش در شرق آسیا بماند تا در صورت مشخص شدن حریف دوستانه بعدی، کی‌روش برای هماهنگی محل اردو به کشور مورد نظر برود.

تیم ملی فوتبال کشورمان در پنجمین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه باید در تاریخ 25 آبان ماه در مالزی به مصاف سوریه برود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز